impresii site Didactic.ro

impresii site Didactic.ro

Mesajde condor » 05 Noi 2009, 16:55

Bine v-am gasit, stimati colegi :!: Urmaresc de aproximativ un an acest site deosebit de interesant, iar din vara trecuta am devenit membru al sau :) Am inceput sa postez materiale care au fost votate dupa cum a simtit fiecare si doresc sa multumesc celor care s-au oprit putin asupra lor, pe aceasta cale, dar tare as dori sa aflu si opinii personale, stiu ca as avea de invatat mai multe in felul acesta; am o vechime la catedra de 30 ani, dar in ce priveste calculatorul de aprox.10 luni :) Stiu ca nu este usor, dar omul cat traieste invata... Va urez mult succes in tot ceea ce faceti :)
Cu deosebit respect, condor :!:
Avatar utilizator
condor
 
Mesaje: 20
Membru din: 28 Iul 2009, 14:45

Re: Bine v-am gasit!

Mesajde aalliinnaa » 05 Noi 2009, 19:20

Bine ati venit aici, pe site!
Daca va putem ajuta, o vom face cu mare drag. :lol:
Deocamdata, aveti 3 materiale... felicitari!... iar pana la 20, cand veti putea obtine o diploma, nu mai e decat un pas!
Succes!
Avatar utilizator
aalliinnaa
 
Mesaje: 594
Membru din: 28 Mai 2004, 17:15
Localitate: Suceava

Re: Bine v-am gasit!

Mesajde condor » 05 Noi 2009, 21:18

Multumesc pentru cuvintele frumoase :) Ma bucur sa ma aflu printre oameni inimosi, mult succes si dvs :!:
Avatar utilizator
condor
 
Mesaje: 20
Membru din: 28 Iul 2009, 14:45

Re: Bine v-am gasit!

Mesajde go4ani » 15 Noi 2009, 22:14

Si eu am tot atata vechime la catedra dar nu ma pot lauda cu materiale pentru ca nu stiu sa le pun. Offf, greu
go4ani
 
Mesaje: 12
Membru din: 21 Mar 2008, 19:21

Re: Bine v-am gasit!

Mesajde condor » 15 Noi 2009, 23:52

Nu este uşor, într-adevăr, dar dacă-ţi place şi vrei să fii în pas cu elevii, nu este imposibil...Răbdarea şi perseverenţa dau roade întotdeauna. Succes pe mai departe :!:
Avatar utilizator
condor
 
Mesaje: 20
Membru din: 28 Iul 2009, 14:45

Re: impresii site Didactic.ro

Mesajde valimatiuta » 16 Noi 2009, 14:04

Didactic.ro este cu adevarat prietenul dascalilor care vor sa fie la curent cu noutati in domeniu, sa colaboreze eficient cu alti colegi din tara efectuand un real schimb de experienta utila. Adaug curajul, increderea in tine si in ”cei ce-ti sunt aproape” pe acest site. Colaborarea -acest cuvant atat de frumos si de viitor!

S-avem parte de consultari fructuoase!
Avatar utilizator
valimatiuta
 
Mesaje: 2535
Membru din: 15 Mar 2007, 15:19
Localitate: Bihor

Re: impresii site Didactic.ro

Mesajde condor » 16 Noi 2009, 14:29

Alese cuvinte, care ajung la sufletele celor care stiu sa le aprecieze :!:
In domeniul colaborarii sunt la inceput de drum, mai anevoios, e-adevarat, dar frumos, caci am incredere in colegii de la care am invatat cate ceva, in experienta proprie si voi oferi la randul meu, cu drag, materialele care vor urma...
Ma bucur sa ma numar printre membrii acestui site :)
Multumiri organizatorilor lui care au facut posibila aceasta colaborare :)
Avatar utilizator
condor
 
Mesaje: 20
Membru din: 28 Iul 2009, 14:45

Re: impresii site Didactic.ro

Mesajde maria_cseh » 18 Noi 2009, 14:40

Sunt membră pe DIDACTIC de un an. Nu mă laud cu foarte multe materiale. De când am descoperit acest site, munca mi-a fost uşurată de -o mie de ori. Avem parte aici de încurajări, sfaturi şi ...ajutor. Felicitări colaboratorilor şi membrilor! :D
maria_cseh
 
Mesaje: 111
Membru din: 03 Sep 2008, 23:05

Re: impresii site Didactic.ro

Mesajde edit70 » 18 Noi 2009, 15:41

Nici eu nu sunt o membra veche.Sunt membra doar de un an si ceva.Ma bucur la fel ca d-voastra de aprecierile si criticile materialelor mele.Va doresc succes si cred ca dupa o munca de atatia ani avem ce invata fiecare de la d-voastra.
edit70
 
Mesaje: 32
Membru din: 08 Feb 2009, 18:12

Re: impresii site Didactic.ro

Mesajde condor » 18 Noi 2009, 17:55

Sa ne dea Dumnezeu putere de munca fiecaruia dintre noi spre a duce la capat misiunea pe care ne-am asumat-o :!: Si eu am putine materiale postate, dar abia am inceput...iar de lucrul pe calculator m-am "indragostit" pur si simplu, am facut initiere prin ccd apoi ca sa postez m-au ajutat foarte mult sugestiile de pe forum "cafenea" probleme ITC, nu sunt o experta, dar am invatat sa ma descurc si sa fac fata elevilor mei, pot spune ca invat alaturi de ei...e minunat :)
Avatar utilizator
condor
 
Mesaje: 20
Membru din: 28 Iul 2009, 14:45


Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori