evaluare semestriala-grupa mica

evaluare semestriala-grupa mica

Mesajde camen_maria » 31 Ian 2009, 17:35

vreau si eu un model de evaluare semestriala la grupa mica sau sfaturi cum trebuie realizata...evaluam ambele anotimpuri: toamna si iarna sau doar iarna, tinand cont k am mai facut evaluare la toamna?
va multumesc anticipat!
camen_maria
 
Mesaje: 6
Membru din: 29 Sep 2008, 15:56

Re: evaluare semestriala-grupa mik

Mesajde punct » 31 Ian 2009, 19:35

camen_maria scrie:vreau si eu un model de evaluare semestriala la grupa mica sau sfaturi cum trebuie realizata...evaluam ambele anotimpuri: toamna si iarna sau doar iarna, tinand cont k am mai facut evaluare la toamna?
va multumesc anticipat!


Nu-mi vine sa cred ceea ce vad : "mik", "k"..Incredibil pentru un cadru didactic, chiar daca e la invatamant prescolar... :(
punct
 
Mesaje: 53
Membru din: 23 Ian 2006, 14:59

Re: evaluare semestriala-grupa mik

Mesajde andreea_muntean » 01 Feb 2009, 12:57

punct scrie:
camen_maria scrie:vreau si eu un model de evaluare semestriala la grupa mica sau sfaturi cum trebuie realizata...evaluam ambele anotimpuri: toamna si iarna sau doar iarna, tinand cont k am mai facut evaluare la toamna?
va multumesc anticipat!


Nu-mi vine sa cred ceea ce vad : "mik", "k"..Incredibil pentru un cadru didactic, chiar daca e la invatamant prescolar... :(


Limbaj de messenger ...cum a spus dl Onea ...mi-a placut afirmatia!! :lol:
andreea_muntean
 
Mesaje: 440
Membru din: 08 Feb 2007, 01:19

Mesajde webmaster » 01 Feb 2009, 16:20

Am editat titlul subiectului de discutie. O rog pe initiatoarea topicului sa respecte regulamentul: fara limbaj tip chat si sms pe Didactic.ro. Multumesc.
Avatar utilizator
webmaster
Site Admin
 
Mesaje: 316
Membru din: 17 Iul 2006, 17:24


Înapoi la Invatamant prescolar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator