teme proiect final Alimentatie Publica

teme proiect final Alimentatie Publica

Mesajde danutzik2007 » 09 Ian 2009, 20:38

Buna seara, ma poate ajuta si pe mine cineva, va rog frumos... Clasa a XI a SAM, din cate am inteles trebuie sa faca un proiect final de trecere a treptei, stie cineva care sunt aceste teme si trebuie sa contina??? Specializarea e de Alimentatie Publica si Turism! Eu sunt debutanta in invatamant si nu stiau cum sa fac aceste teme, va rog sa ma ajutati, daca stie cineva!!!
danutzik2007
 
Mesaje: 4
Membru din: 28 Oct 2008, 19:29

Re: teme proiect final Alimentatie Publica

Mesajde christhian » 12 Ian 2009, 19:00

danutzik2007 scrie:Buna seara, ma poate ajuta si pe mine cineva, va rog frumos... Clasa a XI a SAM, din cate am inteles trebuie sa faca un proiect final de trecere a treptei, stie cineva care sunt aceste teme si trebuie sa contina??? Specializarea e de Alimentatie Publica si Turism! Eu sunt debutanta in invatamant si nu stiau cum sa fac aceste teme, va rog sa ma ajutati, daca stie cineva!!!


Detalii privind elaborarea temelor se gasesc in Metodologia de organizare si desfăsurare a examenelor de certificare a calificării profesionale a absolventilor din învătământul profesional si tehnic preuniversitar - Anexa nr. 1 la OMECT nr. 5172/29.08.2008
christhian
 
Mesaje: 9
Membru din: 11 Noi 2008, 00:20
Localitate: Economic - Alba Iulia

Re: teme proiect final Alimentatie Publica

Mesajde danutzik2007 » 12 Ian 2009, 19:36

christhian scrie:
danutzik2007 scrie:Buna seara, ma poate ajuta si pe mine cineva, va rog frumos... Clasa a XI a SAM, din cate am inteles trebuie sa faca un proiect final de trecere a treptei, stie cineva care sunt aceste teme si trebuie sa contina??? Specializarea e de Alimentatie Publica si Turism! Eu sunt debutanta in invatamant si nu stiau cum sa fac aceste teme, va rog sa ma ajutati, daca stie cineva!!!


Detalii privind elaborarea temelor se gasesc in Metodologia de organizare si desfăsurare a examenelor de certificare a calificării profesionale a absolventilor din învătământul profesional si tehnic preuniversitar - Anexa nr. 1 la OMECT nr. 5172/29.08.2008

Multumesc pt ajutor
danutzik2007
 
Mesaje: 4
Membru din: 28 Oct 2008, 19:29


Înapoi la Discipline tehnice / tehnologii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori