Logopezi!!!!

Mesajde hori » 23 Apr 2007, 12:30

nicko, poti sa-mi trimiti si mie programa ta ??? Si eu sunt logoped in jud. Cluj si mi-ar prinde bine. Iti multumesc.
Avatar utilizator
hori
 
Mesaje: 366
Membru din: 11 Apr 2007, 14:40

buna

Mesajde iuliia_andreea » 17 Aug 2007, 18:39

Buna ziua tuturor!!!sunt o absolventa a Facultatii de Psihologie BB, Cluj Napoca ...am lucrat un an de zile ca profesor educator la o scoala speciala si ca logoped la DGASPC iar acum , de 2 luni sunt venita in Canada ....aici as vrea sa ma specializez pe logopedie si de aceea as vrea sa va rog din suflet sa postati cat mai multe materiale ajutatoare pentru cei"novici in ale logopediei ".
Merci!!!
iuliia_andreea
 
Mesaje: 1
Membru din: 10 Apr 2007, 18:43

revista pentru logopezi

Mesajde betiana » 23 Aug 2007, 16:29

Dragi colegi logopezi, daca doriti sa publicati in revista de specialitate"Logos" care are ISBN, trimiteti-mi urgent materiale pe adresa betiana_cioaca@yahoo.com.Numarul ce apare in septembrie are ca tema "Comunicarea cu copilul in dificultate".
betiana
 
Mesaje: 240
Membru din: 22 Apr 2006, 18:37

Mesajde iuli_nicol » 17 Iun 2008, 21:17

doresc sa ma specializez pe logopedie....am terminat psihologia....ma poate indruma cineva spre niste cursuri bune...as dori sa aprofundez ce am invatat in facultate...multumesc....
adresa mea este [cenzurat, folositi va rog mesageria privata]
iuli_nicol
 
Mesaje: 6
Membru din: 29 Apr 2008, 14:37

cerere informatii

Mesajde subtireluliliana » 08 Ian 2009, 19:57

Salut
şi-a mai luat vreun psihopedagog atestatul de loped de la comisia de psihologie clinică? pentru că eu mi-am depus un dosar şi cele de la secretariat mi-au zis să aplic la comisia asta dar nu ştiu dacă este bine.
Dacă poate cineva să mă lumineze i-aş fi recunoscătoare.
Vă mulţumesc!
subtireluliliana
 
Mesaje: 1
Membru din: 28 Sep 2008, 13:44

Anterior

Înapoi la Alte discipline

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator