Parteneriat intercultural

Mesajde elina » 10 Dec 2007, 18:24

Credeam ca este prea tarziu si-mi era jena sa-mi anunt si eu intentia de a participa la proiect!
Va multumesc mult pentru aceasta sansa!
O sa trimit datele pe mail!
elina
 
Mesaje: 36
Membru din: 02 Mar 2006, 23:30

parteneriat intercultural

Mesajde bertini » 10 Ian 2008, 21:51

Se mai poate participa? As dori sa particip si eu !
bertini
 
Mesaje: 23
Membru din: 14 Feb 2007, 22:38

Mesajde puca » 13 Ian 2008, 21:26

Rog toate colegele care au primit protocolul de colaborare să îl trimită prin poştă.Materialele pentru proiect prin mail pe adresa mea sau a grădiniţei.
Colegele care mă întreabă dacă mai pot participa la proiect le rog să nu se supere dar este cam târziu.Dacă aveţi colege din localitate care au primit proiectul rugaţi-le să vă treacă pe lista lor.
Dacă puteţi faceţi materialele în power point iar textul să fie scurt.
Săptămăna aceasta trimit colegelor mail cu contul proiectului şi modalitatea de trimitere a sumei trecută în proiect.
Vă mulţumesc pentru încredere şi abia aştept să vă cunosc.
Pe curând.
puca
 
Mesaje: 30
Membru din: 29 Aug 2007, 15:51

Mesajde fbresug » 18 Dec 2008, 21:12

Va felicit sincer si din toata inima pentru finalizarea parteneriatului.
Multumim pentru ca ne-ati dat posibilitatea de a vedea secvente din activitatile pe care le-au desfasurat celelalte colege implicate. Cu siguranta avem ce invata unele de la altele. CD-ul este foarte bine realizat iar copiii si actiunile sunt deosebite. Felicitari pentru intreaga echipa care a lucrat in acest proiect, in calitate de organizator sau colaborator.
Va admir pentru tot ceea ce ati facut, sunteti o mare sufletista.
fbresug
 
Mesaje: 163
Membru din: 27 Ian 2007, 10:18

Mesajde puca » 26 Dec 2008, 14:16

Tuturor colegelor din ţară care s-au implicat în derularea proiectului naţional"Noi suntem copiii României de mâine"le mulţumesc şi le doresc "Sărbători fericite şi un an nou cu multă sănătate, realizări şi noroc!"
Cu stimă şi drag,vă urează Michaela Jitariuc.

Vă rog să mă anunţaţi dacă aţi primit diplomele.
puca
 
Mesaje: 30
Membru din: 29 Aug 2007, 15:51

Anterior

Înapoi la Invatamant prescolar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator