subiecte de bac

subiecte de bac

Mesajde nemesis » 20 Noi 2008, 13:30

are cineva subiectele de bacaluareat care s-au dat in vara aceasta la limba engleza? Ma intereseaza subiectele de la oral, pentru 1-2 ore pa saptamana, dar cele la prima vedere, subiectul 1. are cineva toate textele? va rog puteti sa mi le trimiteti pe adresa mea de mail- [cenzurat, folositi va rog mesageria privata - gasiti ghidul de utilizare sub regulament, in anuntul din fiecare sectiune]
VA ROG MULT! sunt profesor de limba engleza si s-ar putea ca subiectele de bac 2009 sa nu mai apara pe site-ul edu. :cry:
nemesis
 
Mesaje: 1
Membru din: 09 Apr 2008, 10:30

Re: subiecte de bac

Mesajde christhian » 07 Dec 2008, 19:49

nemesis scrie:are cineva subiectele de bacaluareat care s-au dat in vara aceasta la limba engleza? Ma intereseaza subiectele de la oral, pentru 1-2 ore pa saptamana, dar cele la prima vedere, subiectul 1. are cineva toate textele? va rog puteti sa mi le trimiteti pe adresa mea de mail- [cenzurat, folositi va rog mesageria privata - gasiti ghidul de utilizare sub regulament, in anuntul din fiecare sectiune]
VA ROG MULT! sunt profesor de limba engleza si s-ar putea ca subiectele de bac 2009 sa nu mai apara pe site-ul edu. :cry:


Pot fi descarcate de la adresa: http://examene.edu.ro/bacalaureat/probe ... a_moderna/
christhian
 
Mesaje: 9
Membru din: 11 Noi 2008, 00:20
Localitate: Economic - Alba Iulia


Înapoi la Bacalaureat

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator