documente sef comisie metodica

Despre ce facem noi in scoala: proiecte, colaborari, activitati inedite

documente sef comisie metodica

Mesajde saqaramada » 17 Oct 2008, 10:00

Am nevoie de ajutor. Am fost numita sef de comisie metodica la romana, gimnaziu, si as avea nevoie de niste documente tip, pe care sa le pot completa.
saqaramada
 
Mesaje: 4
Membru din: 15 Apr 2007, 19:39

Mesajde maria_oniga » 17 Oct 2008, 21:01

Tocmai am postat o serie de materiale necesare comisiei dirigintilor la sectiunea dirigentie/curriculum sub numele COMISIA DIRIGINTILOR - MAPA. Evident trebuie adaptate unele materiale pentru comisia dumneavoastra, nu pot fi luate ca atare, dar va pot ajuta sa va orientati.
Daca doriti va pot trimite si modele de plan managerial pentru comisia profesorilor, tabel nominal adecvat, tematica... pentru ca am avut si acest gen de comisie in anii trecuti.
Reveniti cu un mesaj in cazul acesta.
maria_oniga
 
Mesaje: 152
Membru din: 25 Feb 2008, 23:13

Mesajde kasivitan » 19 Oct 2008, 15:00

Draga doamna Maria,
ati putea posta materialele pe care le-ati avut in anii anteriori la diversele comisii?
Va multumesc anticipat.
kasivitan
 
Mesaje: 23
Membru din: 21 Sep 2007, 22:58

Mesajde maria_oniga » 19 Oct 2008, 22:03

In scoala noastra am avut o singura comisie a profesorilor, nu pe arii curriculare, din cauza numarului mic de cadre didactice.
Oricum materialele le-am predat actualului responsabil care le-a reactualizat.
Chiar nu stiu unde e locul potrivit pt postarea lor. Poate imi sugerati o sectiune sau va trimit personal ce am disponibil.
maria_oniga
 
Mesaje: 152
Membru din: 25 Feb 2008, 23:13

Mesajde maria_oniga » 11 Noi 2008, 20:12

kasivitan scrie:Draga doamna Maria,
ati putea posta materialele pe care le-ati avut in anii anteriori la diversele comisii?
Va multumesc anticipat.


Tocmai am postat asemenea materiale la sectiunea FIZICA/CURRICULUM.
maria_oniga
 
Mesaje: 152
Membru din: 25 Feb 2008, 23:13


Înapoi la Activitati scolare

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori