Plata absolventi Univ Spiru Haret

Re: Plata absolventi Univ Spiru Haret

Mesajde szabojul » 07 Mar 2013, 15:12

alessia11 scrie:
dana24com scrie:CEI DE LA SPIRU SUNT NISTE MINCINOSI -IN 1993 AU INFIINTAT COLEGII PEDAGOGICE DE 3 ANI NU AU AVUT ATESTAT SI CEI CARE AU URMAT CURSURILE AU RAMAS DE FRAIERI.

Nu este adevarat. Eu am terminat la Spiru Colegiul pedagogic si am dat examen de absolvire la Babes Bolyai si am primit diploma : :)


Confirm si eu. Numai ca inainte de examenul de absolvire (trei probe+lucrarea) trebuia sa trecem si examenul de selectie (din cele 5 discipline). Astfel cine s-a inscris la colegiu in anul 1993 a obtinut diploma abia in anul 2000.
szabojul
 
Mesaje: 2
Membru din: 10 Apr 2010, 20:17

Re: Plata absolventi Univ Spiru Haret

Mesajde dana24com » 07 Mar 2013, 15:25

de ce trebuia mers la alte facultati sa se dea examenele ?am dat si eu cele cinci examene si am diploma de scoala postliceala in loc de colegiu.Nu au fost corecti au luat bani de la noi si ne-au lasat balta.TOT HOTI SUNT,au pacalit si pacalesc oamenii.
dana24com
 
Mesaje: 21
Membru din: 19 Iun 2009, 21:09

Re: Plata absolventi Univ Spiru Haret

Mesajde nitu_lorena » 07 Dec 2013, 02:17

A trecut ceva timp de cand n-am mai intrat pe forum si o fac astazi ca sa fie in ajutorul celor cu aceeasi problema ca a mea - au diploma, dar nu se tine cont de ea...Aveau dreptate cei ce spuneau sa dam in judecata scoala, asa e...Eu am castigat procesul cu aceasta. Atata timp cat exista o diploma eliberata, care are antetul ministerului, aceasta nu poate fi anulata decat de acesta printr-o hotarare judecatoreasca definitiva si irevocabila. Ce e drept, sunt la prima judecata, vine recursul si ce-o mai fi...vom vedea. Bafta tuturor! Daca va pot ajuta in vreun fel adresa mea de mail este nitu_lorena@yahoo.com
nitu_lorena
 
Mesaje: 5
Membru din: 23 Iul 2011, 14:16

Anterior

Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori