plan de lectie manual"Welcome"-clasa a IVa

plan de lectie manual"Welcome"-clasa a IVa

Mesajde coralia » 04 Dec 2006, 23:36

Buna seara! Am nevoie de planuri de lectie pentru manualul "Welcome" clasa a IVa.Si,daca se poate,unde gasesc modele de fise de evaluare la lb.engleza -clasele a IIIa si a IVa.Multumesc!
coralia
 
Mesaje: 19
Membru din: 13 Iul 2006, 13:36

Re: plan de lectie manual"Welcome"-clasa a IVa

Mesajde emil » 04 Dec 2006, 23:49

coralia scrie:Buna seara! Am nevoie de planuri de lectie pentru manualul "Welcome" clasa a IVa.Si,daca se poate,unde gasesc modele de fise de evaluare la lb.engleza -clasele a IIIa si a IVa.Multumesc!

Nu inteleg de ce planul de lectie sau planificarea trebuie sa fie orientate pe un anumit manual. Luati un plan de pe didactic si adaptati-l !
Didactic.ro are si o functie destul de buna de cautare. Folositi-o ca sa va gasiti fisele de care aveti nevoie.
Dorim ca utilizatorii nostri sa fie dinamici, creatori, nu numai sa astepte la ceea ce ofera ceilalti.
Sunt convins ca puteti sa va adaptati!

va doresc mult succes!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Mesajde oana_v_1999 » 08 Dec 2006, 19:40

Cred ca cel mai mult te-ar putea ajuta un Teacher's Book, corespunzator manualului respectiv. Acolo sunt de obicei si planuri, si modele de teste. Incearca sa iei legatura cu editura al carei manual il folosesti.
oana_v_1999
 
Mesaje: 35
Membru din: 07 Mai 2006, 19:43

Mesajde emil » 08 Dec 2006, 22:35

oana_v_1999 scrie:Cred ca cel mai mult te-ar putea ajuta un Teacher's Book, corespunzator manualului respectiv. Acolo sunt de obicei si planuri, si modele de teste. Incearca sa iei legatura cu editura al carei manual il folosesti.


INSIST sa folositi PROGRAMA si nu manualul
Acesta este mersul firesc al lucrurilor!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani


Înapoi la Limbi moderne

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori