Pentru dl. Marian Nistor

Pentru dl. Marian Nistor

Mesajde invatator » 01 Mai 2007, 21:54

Doresc sa iau legatura cu inv. Marian Nistor din Sibiu si nu mai raspunde de ceva timp, el care scria mereu pe aici. Marian...!!!
E. Carunta
invatator
 
Mesaje: 525
Membru din: 25 Iul 2004, 17:25
Localitate: Ocna Mures

Mesajde mimi_camp » 02 Mai 2007, 20:45

imi permit sa va raspund la apel cu acordul lui marian.
se pare ca s-a iscat un conflict intre administratorii site-ului si marian, deci i s-a blocat accesul pe forum. puteti sa-l contactati pe adresa de e-mail care e aceeasi cu cea de aici, plus @yahoo.com
imi exprim regretul in legatura cu acest lucru si sper ca tonul combativ si efervescent al lui marian, specific tineretii lui, nu deranjeaza intr-atat incat sa nu fie acceptat in marea si frumoasa comunitate a dascalilor de pe didactic, unde mereu am gasit intelegere, sfaturi utile, idei geniale si, de ce nu, prieteni pe care nu i-am auzit si vazut de mult timp.
pledez pentru colaborare, chiar daca nu impartasim cu totii aceleasi pareri, chiar daca exista nemultumiri de o parte sau alta.
sincer, imi pare rau. poate pentru acest mesaj urmez eu pe lista neagra.
mimi_camp
 
Mesaje: 89
Membru din: 13 Feb 2006, 19:42

Mesajde invatator » 02 Mai 2007, 20:50

Sunt surprinsa!

Multumesc pentru informatiile privind adresa lui Marian, iar despre restul, cred ca este ceva neintelegere! Se va rezolva...nu disperati, doar suntem intr-o tara libera, nu?
Numai mi se pare?
invatator
 
Mesaje: 525
Membru din: 25 Iul 2004, 17:25
Localitate: Ocna Mures

Mesajde marianus » 14 Mai 2007, 21:20

invatator scrie:Sunt surprinsa!

Multumesc pentru informatiile privind adresa lui Marian, iar despre restul, cred ca este ceva neintelegere! Se va rezolva...nu disperati, doar suntem intr-o tara libera, nu?
Numai mi se pare?


Tocmai ca nu s-a rezolvat!!!

Cand??

Nici dupa o luna ... deja... nu s-a facut nimica!!!

Cum sa nu "dispere" Marian??
Avatar utilizator
marianus
 
Mesaje: 107
Membru din: 01 Mai 2007, 22:44
Localitate: SIBIU


Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori