Ora de educatie fizica

Ora de educatie fizica

Mesajde urlafloarea » 31 Ian 2013, 19:58

Buna seara! Sunt invatatoare si am nevoie de niste informatii oficiale. La clasa mea, orele de educatie fizica sunt predate de o profesoara . Aceasta este intr-un continuu conflict cam cu toti colegii si, mai nou, si cu mine. Mi-a transmis prin copii ca de la urmatoarea ora de educatie fizica trebuie sa ii aliniez eu si sa ii cobor la sala de sport fiindca dansa nu mai vine sa ii ia. E corect? Exista ceva clar, oficial, in acest sens? Multumesc anticipat!
urlafloarea
 
Mesaje: 1
Membru din: 14 Sep 2012, 18:05

Re: Ora de educatie fizica

Mesajde sportiv » 06 Feb 2013, 16:08

de urlafloarea » 31 Ian 2013, 17:58

Buna seara! Sunt invatatoare si am nevoie de niste informatii oficiale. La clasa mea, orele de educatie fizica sunt predate de o profesoara . Aceasta este intr-un continuu conflict cam cu toti colegii si, mai nou, si cu mine. Mi-a transmis prin copii ca de la urmatoarea ora de educatie fizica trebuie sa ii aliniez eu si sa ii cobor la sala de sport fiindca dansa nu mai vine sa ii ia. E corect? Exista ceva clar, oficial, in acest sens? Multumesc anticipat!
urlafloarea

Mesaje: 1
Membru din: 14 Sep 2012, 16:05

Sigur că nu! Doamna o fi fost sportiv de performanță (de mare performanță :roll: și cineva îi căra echipamentul!)?Luați legătura cu conducerea școlii și vedeți ce spune regulamentul din acea școală privitor la activitatea fiecărui cadru didactic! Apropo,după ce se termină ora vi-i aduce în clasă? :D
Avatar utilizator
sportiv
 
Mesaje: 3121
Membru din: 19 Ian 2008, 19:02
Localitate: Răcăciuni-Bacău


Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori