Oferta

Oferta

Mesajde elenatipa » 16 Ian 2007, 18:50

Am foare multe scenete pentru serbarea primaverii,respectiv cea de 8martie.
De fapt este vorba de o carte"Manifestarile artistice cu prescolarii si scolarii mici"a carei autoare sunt si care contine scenarii pentru serbari cu tematici diverse,intr-o conceptie inedita.Nu am decat doua exemplare disponibile si le pot darui.As vrea sa le daruiesc cu draga inima tuturor acelora care au nevoie(ma pregatesc de pensie)Dar cum sa fac sa le multiplic pentru toti?Eu sunt din Iasi.Singura solutie ar fi daca doritorii se afla in judete limitrofe.
elenatipa
 
Mesaje: 86
Membru din: 13 Ian 2007, 20:00

Mesajde clapa_valentina » 16 Ian 2007, 22:11

Multumim pentru generozitate si felicitari pentru editarea culegerii. Sunt convinsa ca ea ar fi de folos multora dintre noi, dar conditionand trimiterea cu apropierea noastra de Iasi celor de la granita de vest ne-ati cam retezat orice urma de speranta ca o vom vedea vreodata.
Cat despre pensionare....daca sunteti atat de activa va va fi destul de greu sa va acomodati. Oricum va urez
Pensie linistita si cu sanatate!
Cu respect, Valentina
clapa_valentina
 
Mesaje: 240
Membru din: 29 Aug 2006, 18:19

Mesajde elenadumitrachi » 16 Ian 2007, 23:53

Felicitari pentru carte ! Ne-ar fi de un real folos ! Speram sa mai lucrati si dupa iesirea la pensie. Puteti sa va depuneti dosar pentru continuitate, daca doriti, pentru un an.Aveti dreptul !
As dori si eu culegerea, v-am trimis adresa de pe yahoo. com.
Va multumesc si va doresc sanatate !
Cu prietenie, Elena D.
elenadumitrachi
 
Mesaje: 1582
Membru din: 19 Apr 2006, 15:16
Localitate: Galati

Mesajde sorinica » 17 Ian 2007, 21:00

la multi ani! va doresc din suflet sa aveti parte de tot ceea ce D-zeu v-a pregatit in binemeritata pensie. vreau sa va felicit si eu ptr initiativa dvs de a dona aceste carti care sunt foarte utile educatoarelor. spun acest lucru deoarece, noi, educatoarele suntem asemeni unor corabii care se folosesc de toate posibilitatile de a inainta. uneori plutim in deriva, alteori, se mai gaseste cate un far, ca dvs de ex, care sa ne indrume intr-o anumita directie.
ce sa spun, cred ca sunteti constienta de dorinta tuturor de a obtine aceasta culegere, insa cred ca pana la urma veti reusi sa faceti ceva ca sa beneficiem cat mai multe de ea.
sa aveti parte de ani blanzi si multa liniste sa va dea D-zeu. sanatate, buna doamna. :!:
sorinica
 
Mesaje: 24
Membru din: 24 Oct 2006, 20:30

Mesajde anairam » 17 Ian 2007, 22:39

Doamna elenatipa, subscriu urarilor transmise de celelalte colege. Am intervenit si pentru ca m-ar interesa si pe mine serbarile, daca s-ar putea si pentru a o completa pe elenadumitrachi si anume ca aveti dreptul sa mai lucrati 3 ani, daca doriti.
Multa sanatate si toate cele bune :P
anairam
 
Mesaje: 51
Membru din: 14 Mar 2006, 11:18

Re: Oferta

Mesajde alinamuresan » 26 Ian 2007, 01:55

as dori si eu un exemplar daca se poate, m-ar ajuta foarte mult in activitatea didactica. v-as fi recunoascatoare daca as primi si eu cartea. va multumesc anticipat . adresa mea este alina_crina_muresan@yahoo.com :)
alinamuresan
 
Mesaje: 17
Membru din: 31 Mai 2006, 19:46

Re: Oferta

Mesajde alinamuresan » 26 Ian 2007, 01:57

as dori si eu un exemplar daca se poate, m-ar ajuta foarte mult in activitatea didactica. v-as fi recunoascatoare daca as primi si eu cartea. va multumesc anticipat . adresa mea este alina_crina_muresan@yahoo.com :) . avrog din suflet sa imi trimiteti si mie un exemplar in format electornic sau prin posta. oricum dar il vreau si eu... :D
alinamuresan
 
Mesaje: 17
Membru din: 31 Mai 2006, 19:46

oferta

Mesajde cristinabaluta » 26 Ian 2007, 20:09

Stimata colega (colege) , va rog mult sa-mi trimiteti si mie cartea aceasta.Adresa mea este: cristina_baluta2006@yahoo.com . Va multumesc.
cristinabaluta
 
Mesaje: 33
Membru din: 30 Sep 2006, 12:27

Mesajde educatoare » 28 Ian 2007, 17:42

Buna ziua!V-as fi recunoscatoare daca mi-ati putea trimita si mie o copie a cartii.Multumesc mult!Adresa mea: ioanaiuliaionita@yahoo.com
Ceea ce fac astazi mi-a fost dat sa fac,caci am venit pe lume cu o menire."
Avatar utilizator
educatoare
 
Mesaje: 194
Membru din: 14 Iun 2005, 16:46
Localitate: Bucuresti

Mesajde catadeli35 » 31 Ian 2007, 00:15

Daca aveti posibilitatea va rog frumos sa-mi trimiteti si mie pe adresa:catadeli35@yahoo.com.Imi pare rau ca nu sunt mai aproape ca sa va ajut!!!!!!!!!!!!!Va multumesc!
catadeli35
 
Mesaje: 161
Membru din: 25 Oct 2005, 20:29

VA INFORMEZ

Mesajde elenatipa » 31 Ian 2007, 20:16

Pe toate colegele care asteapta scenetele le informez ca am trimis cartea lui RUX.Va rog sa asteptati pana o lucreaza. Nu va voi putea trimite cartea integral(ea este un ghid metodic).In plus cartea a fost editata sub egida CCD.si au dreptul sa interzica multiplicarea.Pentru ca eu sa nu intru in conflict cu ei(si cu legea)va voi trimite fascicole din ea treptat.
elenatipa
 
Mesaje: 86
Membru din: 13 Ian 2007, 20:00

Mesajde cojocaru » 05 Feb 2007, 18:14

Elena, a fost o mare bucurie să te descopăr pe forum, tânără, activă şi generoasă cu cei care au nevoie de tine, aşa cum ai fost întotdeauna. Recomand colegelor să-ţi citească articolele din Revista ÃŽnvăţământul Preşcolar nr.3-4/2006 şi 1/2007 privind parteneriatele educaţionale.
cojocaru
 
Mesaje: 1945
Membru din: 05 Feb 2007, 13:28
Localitate: Botosani

Mesajde moldoveanu73 » 05 Feb 2007, 18:55

As dori si eu cartea.Va multumesc mult.
moldoveanu73
 
Mesaje: 63
Membru din: 08 Dec 2006, 17:26

PENTRU COJOCARU

Mesajde elenatipa » 06 Feb 2007, 10:40

Se pare ca cea/cel(?) care se semneaza Cojocaru ma cunoaste de ceva timp.
De unde?De cand?Multumiri pentru cuvintele frumoase.
elenatipa
 
Mesaje: 86
Membru din: 13 Ian 2007, 20:00

Mesajde cojocaru » 06 Feb 2007, 14:18

Botosani, Grădiniţa 23. Cred că prima întâlnire a fost cu ocazia expoziţiei tale itinerante,de mare succes, Limbajul Imaginii,apoi am participat la Sesiunea de comunicari de la CCD pe care ai coordonat-o. Din păcate tu ai plecat, o mare pierdere pt.înv.preşcolar botoşănean, dar a căştigat cel ieşean,cu siguranţă.Eu m-am afimat mai mult în ultimii cinci ani prin multe acţiuni la nivel comunitar,participari la simpozioane, parteneriate, cercuri pedagogice etc.Sper ca activitatea mea să fie răsplătită prin gradaţie de merit în acest an deşi după cum sunt zvonurile......După ce trece această săptămîna grea voi posta şi eu materiale pe net,iar dacă îţi face plăcere putem ţine legătura pe forum. Numai bine.Monica Cojocaru
cojocaru
 
Mesaje: 1945
Membru din: 05 Feb 2007, 13:28
Localitate: Botosani

Următorul

Înapoi la Invatamant prescolar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori