nu ma ocoliti, va rog!

nu ma ocoliti, va rog!

Mesajde busa » 08 Apr 2007, 23:01

Buna tuturor! Si Hristos a inviat, in aceasta superba zi a Pastelui!
Dupa vacanta aceasta am nevoie pentru comisia metodica de un referat cu tema:" Ciclul gimnazial- continuarea invatamantului primar". Am cautat la toate persoanele cunoscute si aici pe didactic, insa fara rezultate.
Rog pe cei ce imi pot da sfaturi sau materiale ajutatoare, sa imi trimita pe adresa nbrindusa@yahoo.com
Multumesc din suflet tuturor!
Sarbatori fericite in continuare!
Avatar utilizator
busa
 
Mesaje: 15
Membru din: 10 Feb 2007, 20:13
Localitate: piatra neamt

Mesajde mocanu_ar » 18 Apr 2007, 12:51

Rugamintea mai e de actualitate? Abia azi am intrat pe forum, dupa o perioada mai lunga in care nu am avut calculatorul acasa. Daca da, trimit referatul meu, cu titlul "Elevul de clasa a parta in fata cerintelor gimnaziale".
mocanu_ar
 
Mesaje: 3
Membru din: 27 Feb 2005, 17:55

Mesajde marian_dorin » 18 Apr 2007, 14:15

mocanu_ar scrie:Rugamintea mai e de actualitate? Abia azi am intrat pe forum, dupa o perioada mai lunga in care nu am avut calculatorul acasa. Daca da, trimit referatul meu, cu titlul "Elevul de clasa a parta in fata cerintelor gimnaziale".


De ce nu trimiteti referatul dumneavostra chiar pe siteul didactic ?

Ati putea astfel , sa il poata vedea multa lume , si de ce nu ? , sa fie util multora dintre noi!
marian_dorin
 
Mesaje: 316
Membru din: 28 Sep 2005, 13:25
Localitate: SIBIU

Mesajde busa » 18 Apr 2007, 21:28

Rugamintea este inca valabila. Am primit materiale de la o persoana si imi folosesc, insa sunt dispusa sa citesc si altele. Multumesc pentru interes!
Avatar utilizator
busa
 
Mesaje: 15
Membru din: 10 Feb 2007, 20:13
Localitate: piatra neamt

Mesajde marian_dorin » 24 Apr 2007, 22:53

busa scrie:Rugamintea este inca valabila. Am primit materiale de la o persoana si imi folosesc, insa sunt dispusa sa citesc si altele. Multumesc pentru interes!


De la cine ati primit??

Este oare , tot aceeasi persoana care mi l-a trimis si mie pe email ??

Daca nu , vi l-as putea trimite chiar eu !
marian_dorin
 
Mesaje: 316
Membru din: 28 Sep 2005, 13:25
Localitate: SIBIU

Mesajde busa » 25 Apr 2007, 19:02

Am primit materiale de la mocanu_ar si d-na Pancescu Cornelia si mi-au fost utile. Daca aveti ceva legat de tema mea, sunt dornica sa aflu, saptamana viitoare imi trebuie.
Multumesc inca odata tuturor.
Avatar utilizator
busa
 
Mesaje: 15
Membru din: 10 Feb 2007, 20:13
Localitate: piatra neamt

Mesajde marian_dorin » 25 Apr 2007, 23:44

busa scrie:Am primit materiale de la mocanu_ar si d-na Pancescu Cornelia si mi-au fost utile. Daca aveti ceva legat de tema mea, sunt dornica sa aflu, saptamana viitoare imi trebuie.
Multumesc inca odata tuturor.


Am primit si eu referatul de la "mocanu_ar" , insa nu si pe cel al doamnei Pancescu Cornelia .

Te rog mult sa mi-l trimiti si mie pe emailul :marian_dorin@yahoo.com

Multumesc si il astept!
marian_dorin
 
Mesaje: 316
Membru din: 28 Sep 2005, 13:25
Localitate: SIBIU


Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori