muzica clasa a III-a Sofica matei

muzica clasa a III-a Sofica matei

Mesajde cristinaelenarosu » 16 Oct 2007, 15:39

Buna tuturor.Ma numesc Cristina Rosu si abia mi-am facut un cont pe didactic desi il utilizez de mai mult timp.Am o problema si am vazut ca nu sunt singura.E vorba de CD-ul auxiliar al manualului de muzica al Soficai Matei.Eu l-am comandat pe site-ul editurii Aramis si mi s-a trimis un e-mail in care mi se spunea ca nu mai este disponibil.Am mare nevoie de el la clasa.Poate cineva sa ma ajute in vreun fel?Va multumesc.Cristina.
cristinaelenarosu
 
Mesaje: 18
Membru din: 16 Oct 2007, 15:31

Mesajde octa31 » 17 Oct 2007, 13:00

Buna, am eu Cd-ul, dar nu se poate trimite pe mail. Este protejat si se poate doar copia pe alt Cd. Nu stiu cum te-as putea ajuta. Adresa mea este octa31_ph@yahoo.com....dar ai vreo idee.
octa31
 
Mesaje: 27
Membru din: 01 Oct 2005, 10:43

cd

Mesajde cristinaelenarosu » 17 Oct 2007, 20:52

E vorba de CD-ul pentru clasa a III-a,da?Ti-am trimis un e-mail, sper sa il primesti.Iti multumesc mult pentru raspuns.Sper sa rezolvam in vreun fel.
cristinaelenarosu
 
Mesaje: 18
Membru din: 16 Oct 2007, 15:31

Mesajde octa31 » 17 Oct 2007, 22:42

Din pacate nu am primit mail-ul, te rog sa mai incerci odata daca nu ai rezolvat problema intre timp.
octa31_ph@yahoo.com
octa31
 
Mesaje: 27
Membru din: 01 Oct 2005, 10:43

Mesajde marianus » 18 Oct 2007, 00:41

S-a mai discutat si mai jos ( in alte topicuri ) despre achizitionarea acestui CD , atat pentru clasa a III-a , cat si pentru a IV-a.

E m-am oferit ca sa vi le dau prin messenger si -pana acum , la vreo 4-5 persoane le-am trimis respectivele cantece.

Am spus ca doar prin messenger pot sa le trimit fiindca au o capacitate foarte mare , dar si pentru ca au trebuit transformate din "track-uri" in "mp3-uri" !

Deci , daca le vrei , cere-mi-le atunci cand sunt "available" pe messenger , ID-ul meu fiind : marian_dorin

Mult succes !

Inv.Nistor Marian din "frumosul Sibiu"
Avatar utilizator
marianus
 
Mesaje: 107
Membru din: 01 Mai 2007, 22:44
Localitate: SIBIU


Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Bing [Bot] şi 1 vizitator