materiale ptr lucrare

materiale ptr lucrare

Mesajde wiona » 11 Ian 2008, 19:45

termin anul acesta cont de studii ped primara si prescolara si as dori sa _____gasesc_,daca se poate ,o lucrare de psihologie in acest domeniu(adica ce tine de inv primar si prescolar)va rog lasati nr de tel si va contactez eu. rog seriozitate!

Moderator: am cenzurat mesajul. Nu promovam frauda. Stimata colega, daca aveti nevoie de lucrare de diploma, va rugam sa o faceti singura sau, eventual, sa cereti sugestii/idei pe forum
Ultima oară modificat de wiona pe 19 Ian 2008, 14:24, modificat 1 dată în total.
wiona
 
Mesaje: 44
Membru din: 16 Aug 2007, 15:50

_____________LUCRARE DIPLOMA

Mesajde adimatu » 11 Ian 2008, 20:47

wiona,

Nu am o asemenea lucrare, dar te pot medita: in scrierea mesajelor se folosesc cateva reguli pe care nu le cunosti si as putea sa te ajut.
Promit sa te invat si ceva despre dreptul de autor.
Daca pentru diploma apelezi la anunt si furt, imi imaginez cat te-a costat trecerea prin facultate.
adimatu
 
Mesaje: 124
Membru din: 23 Mai 2006, 13:02
Localitate: Timisoara

Mesajde elena1960 » 11 Ian 2008, 22:14

si ne vom numi profesori pentru educatie timpurie si invatamant prescolar...?! Asta da reforma in invatamantul romanesc! Acestia sunt oare promotorii ei?!
elena1960
 
Mesaje: 37
Membru din: 11 Mar 2007, 14:39

Mesajde cadrudid » 13 Ian 2008, 23:51

sa ne traim! astfel de cazuri vor exista din ce in ce mai des.

va pot oferi gratuit lucrarea mea de licenta "timp optimal de control pentru sisteme liniare". :) matematica.

imi pare rau ca asta nu va va fi de niciun folos spre a deveni un profesor pentru invatamantul primar, dar... cine stie...
Avatar utilizator
cadrudid
 
Mesaje: 295
Membru din: 15 Oct 2004, 12:35


Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori