locul unde se va da proba scrisa

locul unde se va da proba scrisa

Mesajde anamaria13_02 » 05 Iul 2013, 05:40

buna stie careva unde se va da proba scrisa in judetul timis la titularizare?sau macar sa imi spuneti unde sa ma duc sa intreb?sau stie careva care a dat anul trecut examenul?va rog am mare nevoie de un raspuns
anamaria13_02
 
Mesaje: 19
Membru din: 08 Sep 2012, 14:55

Re: locul unde se va da proba scrisa

Mesajde emil » 05 Iul 2013, 07:59

anamaria13_02 scrie:buna stie careva unde se va da proba scrisa in judetul timis la titularizare?sau macar sa imi spuneti unde sa ma duc sa intreb?sau stie careva care a dat anul trecut examenul?va rog am mare nevoie de un raspuns

Nu stiu unde se va da proba scrisa dar va rog frumos sa nu scrieti acolo la fel cum scrieti aici, dar nici sa repetati aici sa scrieti fara respectarea regulilor gramaticale. Suntem totusi educatori... Multumesc!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Re: locul unde se va da proba scrisa

Mesajde ifron » 06 Iul 2013, 14:37

La școala unde v-ați înscris.
ifron
 
Mesaje: 1
Membru din: 10 Dec 2006, 14:57

Re: locul unde se va da proba scrisa

Mesajde sportiv » 06 Iul 2013, 16:03

Ha, ha, ha,ha! Mai intrăm și noi din când în când-cu sfaturi- pe forum!
Sigur c- o să scrie doar cum s e pricepe! Care-i treaba: a cui? și de ce :D
P.S. Oare de ,,fuge” lumea de pe acest forum? De foarte mult timp îmi pun această întrebare- și nu numai eu! Ar putea cineva (competent) să sugereze un răspuns?
Avatar utilizator
sportiv
 
Mesaje: 3122
Membru din: 19 Ian 2008, 19:02
Localitate: Răcăciuni-Bacău

Re: locul unde se va da proba scrisa

Mesajde anamaria13_02 » 08 Iul 2013, 17:40

Multumesc pentru raspuns domnule Ifron .Si astazi am vazut mesajul dumneavoastra consternant domnule Emil,nu stiu ce anume v-a deranjat la mesajul meu (doar pusesem o intrebare -nu am dat in cap)si imi cer scuze daca nu toti putem fi la nivelul la care credeti ca va pretati dumneavoastra.Va multumesc!
anamaria13_02
 
Mesaje: 19
Membru din: 08 Sep 2012, 14:55

Re: locul unde se va da proba scrisa

Mesajde emil » 08 Iul 2013, 18:35

anamaria13_02 scrie:Multumesc pentru raspuns domnule Ifron .Si astazi am vazut mesajul dumneavoastra consternant domnule Emil,nu stiu ce anume v-a deranjat la mesajul meu (doar pusesem o intrebare -nu am dat in cap)si imi cer scuze daca nu toti putem fi la nivelul la care credeti ca va pretati dumneavoastra.Va multumesc!

A scrie corect, asa cum ati incercat in aceasta revenire, nu inseamna un "nivel" la care ma "pretez". Raspunsul meu nu este "consternant" ci mai degraba corectant...Trebuie sa intelegeti ca acest lucru face parte din eticheta dvs. de educator dar si de om. Pe internet nu va vede nimeni cum sunteti imbracat sau cum aratati...Eticheta dvs. este scrisul. Va rog sa invatati acest lucru. Nu va costa nimic, va ajuta!
Succes la la titularizare!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani


Înapoi la Titularizare

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori