Incheiere Parteneriat educational

Incheiere Parteneriat educational

Mesajde isis_23 » 03 Aug 2010, 14:18

Buna ziua,
As dori sa inkei parteneriate educationale cu gradinite din intreaga tara!
eu sunt educatoare la o gradinita cu program prelungit si saptamanal din Constanta.
Cine este interesat de o colaborare ma poate contacta la adresa de mail [cenzurat , va rog comunicati adresa prin mesaj privat]
O zi buna! :D
isis_23
 
Mesaje: 8
Membru din: 29 Iul 2010, 17:09

Re: Incheiere Parteneriat educational

Mesajde anamaria_pruteanu_2006 » 03 Aug 2010, 15:01

Buna ziua, sunt interesata de o colaborare si de a incheia parteneriate educationale,eu sunt educatoare la o gradinita cu program prelungit.O zi buna! :)
anamaria_pruteanu_2006
 
Mesaje: 14
Membru din: 07 Ian 2007, 18:41

Re: Incheiere Parteneriat educational

Mesajde nikoleta » 04 Aug 2010, 10:28

buna ziua.sunt interesata de incheierea unui parteneriat.
nikoleta
 
Mesaje: 62
Membru din: 01 Apr 2008, 20:20

Re: Incheiere Parteneriat educational

Mesajde marianapana » 09 Aug 2010, 19:10

buna ziua. si eu sunt interesata de incheierea unui parteneriat. sper sa ne auzim curand!
cu bine
marianapana
 
Mesaje: 9
Membru din: 08 Apr 2008, 20:30

Re: Incheiere Parteneriat educational

Mesajde badi » 10 Aug 2010, 14:05

Buna
Si eu as dori un parteneriat .Sunt din Iasi si astept cu nerabdare un raspuns
badi
 
Mesaje: 7
Membru din: 01 Aug 2007, 11:12

Re: Incheiere Parteneriat educational

Mesajde tatiana_botzu » 10 Aug 2010, 17:22

Buna.Sunt din Husi, jud.Vaslui si va rog sa ma inscrieti si pe mine in parteneriat.
tatiana_botzu
 
Mesaje: 50
Membru din: 25 Feb 2007, 22:51

Re: Incheiere Parteneriat educational

Mesajde andreea_muntean » 10 Aug 2010, 17:41

isis_23 scrie:Buna ziua,
As dori sa inkei parteneriate educationale cu gradinite din intreaga tara!
eu sunt educatoare la o gradinita cu program prelungit si saptamanal din Constanta.
Cine este interesat de o colaborare ma poate contacta la adresa de mail [cenzurat , va rog comunicati adresa prin mesaj privat]
O zi buna! :D


Ce tema doriti sa abordati in incheierea parteneriatului ?
Care este originea cuvantului inkei ?
andreea_muntean
 
Mesaje: 440
Membru din: 08 Feb 2007, 01:19

Re: Incheiere Parteneriat educational

Mesajde lucilazar21 » 12 Aug 2010, 12:30

Buna ziua, eu sunt profesor in invatamantul prescolar la o gradinita din Deva, judetul Hunedoara si sunt interesata de a incheia parteneriate educationale cu unitati de invatamant din tara,incepanad cu anul scolar 2010-2011.
O zi buna :P
lucilazar21
 
Mesaje: 1
Membru din: 02 Ian 2008, 15:37

Re: Incheiere Parteneriat educational

Mesajde asanduleasa » 16 Aug 2010, 09:50

Buna ziua,sunt educatoare la gradinita din Silistea Gumesti,jud Teleorman si sunt interesata de incheierea unui parteneriat.O zi buna!
asanduleasa
 
Mesaje: 17
Membru din: 25 Ian 2009, 16:38

Re: Incheiere Parteneriat educational

Mesajde dyaanc » 17 Aug 2010, 12:04

Buna ziua,sunt si eu interesata sa inchei parteneriate.Sunt o educatoare din Bt.
dyaanc
 
Mesaje: 67
Membru din: 04 Aug 2009, 12:39

Re: Incheiere Parteneriat educational

Mesajde isis_23 » 20 Aug 2010, 15:27

Buna ziua,
Revin cu rugamintea ca doamnele carora le-am trimis pm cu adresa mea de mail si mai sunt interesate de inkeierea parteneriatului,sa imi trimita un mail de confirmare si pentru a stabili cele necesare demararii lui.
Multumesc!
O zi buna!
isis_23
 
Mesaje: 8
Membru din: 29 Iul 2010, 17:09

Re: Incheiere Parteneriat educational

Mesajde andreea_muntean » 20 Aug 2010, 15:57

isis_23 scrie:Buna ziua,
Revin cu rugamintea ca doamnele carora le-am trimis pm cu adresa mea de mail si mai sunt interesate de inkeierea parteneriatului,sa imi trimita un mail de confirmare si pentru a stabili cele necesare demararii lui.
Multumesc!
O zi buna!


Sunteti si ironica si penibila ! Limbajul acesta de messenger nu este folosit nici de fetitele mele , scolarite . Este jenant pentru un cadru didactic ! Ganditi de zece ori inainte sa utilizati ironia ... aici nu era cazul , asumati-va doar raspunderea pentru greseala comisa . Sunteti in stare , nu ? Ca incercati asta si la clasa , cu prescolarii pe care-i aveti in grija o jumatate din timpul lor . Daca dvs nu aveti simtul raspunderii bine dezvoltat , atunci imi pare rau pentru copilasii care "va pica" pe mana .
andreea_muntean
 
Mesaje: 440
Membru din: 08 Feb 2007, 01:19

Re: Incheiere Parteneriat educational

Mesajde isis_23 » 21 Aug 2010, 01:57

andreea_muntean scrie:
isis_23 scrie:Buna ziua,
Revin cu rugamintea ca doamnele carora le-am trimis pm cu adresa mea de mail si mai sunt interesate de inkeierea parteneriatului,sa imi trimita un mail de confirmare si pentru a stabili cele necesare demararii lui.
Multumesc!
O zi buna!


Sunteti si ironica si penibila ! Limbajul acesta de messenger nu este folosit nici de fetitele mele , scolarite . Este jenant pentru un cadru didactic ! Ganditi de zece ori inainte sa utilizati ironia ... aici nu era cazul , asumati-va doar raspunderea pentru greseala comisa . Sunteti in stare , nu ? Ca incercati asta si la clasa , cu prescolarii pe care-i aveti in grija o jumatate din timpul lor . Daca dvs nu aveti simtul raspunderii bine dezvoltat , atunci imi pare rau pentru copilasii care "va pica" pe mana .


Draga...doamna,
atata timp cat limbajul meu nu este trivial ,nu vad de ce ar fi jenant! Ce va da dreptul sa ma jigniti si sa emiteti pareri la adresa mea? ma cunoasteti,imi cunoasteti munca?Pastrati-va aerul de superioritate pentru fetite dvs.scolarite. si daca nu va intereseaza topicul,ignorati-l, si asa sunteti off-topic de la prima postare!Nu vad unde este greseala mea, atata timp cat este un mesaj concret,scris corect din punct de vedere ortografic si al punctuatiei,plus de asta, nu vad nicaieri specificat cum trebuie sa scriu sau nu,ce prescurtari sa folosesc ca sa nu va jignesc inteligenta!Si va rog,va implor, sa nu va mai para rau pentru copilasii care-mi "pica" in mana, lor nu le pare, nici parintilor, nici unitatii in care imi desfasor activitatea, cu sau fara limbajul meu de messenger!
isis_23
 
Mesaje: 8
Membru din: 29 Iul 2010, 17:09

Re: Incheiere Parteneriat educational

Mesajde isis_23 » 21 Aug 2010, 02:02

P.S.Eu nu-mi permit sa va fac penibila,datorita educatiei....educatiei mele!
isis_23
 
Mesaje: 8
Membru din: 29 Iul 2010, 17:09

Re: Incheiere Parteneriat educational

Mesajde andreea_muntean » 21 Aug 2010, 08:25

isis_23 scrie:P.S.Eu nu-mi permit sa va fac penibila,datorita educatiei....educatiei mele!


Intr-adevar...reiese din tonalitate !

Dvs ati revenit cu al doilea mesaj marcand , ironic , greseala comisa de la prima postare ! Ironicul si penibilul reies tocmai din aceasta atitudine , a unui elev de clasa a XI-a ...care decat sa-si asume faptele comise , mai bine insista , constientizand ...undeva in adancuri...ca era mai bine fara inkei si mai bine cu inchei. Grupurile de litere sunt predate copilasilor in stare pura , fara inlocuiri de genul... sau ii invatati de acum cu mess'u... :shock:
andreea_muntean
 
Mesaje: 440
Membru din: 08 Feb 2007, 01:19

Următorul

Înapoi la Invatamant prescolar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori

cron