Incheiere Parteneriat educational

Re: Incheiere Parteneriat educational

Mesajde isis_23 » 21 Aug 2010, 16:32

andreea_muntean scrie:
isis_23 scrie:P.S.Eu nu-mi permit sa va fac penibila,datorita educatiei....educatiei mele!


Intr-adevar...reiese din tonalitate !

Dvs ati revenit cu al doilea mesaj marcand , ironic , greseala comisa de la prima postare ! Ironicul si penibilul reies tocmai din aceasta atitudine , a unui elev de clasa a XI-a ...care decat sa-si asume faptele comise , mai bine insista , constientizand ...undeva in adancuri...ca era mai bine fara inkei si mai bine cu inchei. Grupurile de litere sunt predate copilasilor in stare pura , fara inlocuiri de genul... sau ii invatati de acum cu mess'u... :shock:


Daca la inceput aceastra "mustrare" ma amuza, deja a inceput sa ma plictiseasca.Se observa ca sunteti plina de frustrari...sa fie varsta, taierile salariale, neimplinirile profesionale...nu ma intereseaza....
draga....doamna, prin postarea mea initiala am vrut sa transmit un mesaj,la care am primit spre incantarea mea multe raspunsuri.Daca vroiam sa fac predarea grupurilor de litere che ,chi,ghe ,ghi,ma adresam unui topic specific...Vreti sa pareti desteapta si atotstiutoare ,jugnindu-ma constat ascunsa in spatele unui ecran de calculator, ceea ce denota iar multe frustari, provocate de vreun complex de inferioritate...
Si ca sa folosesc o expresie caracteristica prescolarilor ce imi pica in mana...."ba tu esti mai penibila" !
isis_23
 
Mesaje: 8
Membru din: 29 Iul 2010, 17:09

Re: Incheiere Parteneriat educational

Mesajde isis_23 » 21 Aug 2010, 16:37

Imi cer scuze colegelor care dorind sa citeasca despre un parteneriat educational,sunt nevoite sa asiste la.....aceasta demonstratie de inteligenta,dedicatie si competenta didactica!!!
isis_23
 
Mesaje: 8
Membru din: 29 Iul 2010, 17:09

Re: Incheiere Parteneriat educational

Mesajde andreea_muntean » 22 Aug 2010, 18:28

:roll: ...mirific...
"Omul care comis o eroare si nu o indreapta , comite o alta eroare si mai mare !!"
Vi se potriveste de minune ...
andreea_muntean
 
Mesaje: 440
Membru din: 08 Feb 2007, 01:19

Re: Incheiere Parteneriat educational

Mesajde rofi3 » 22 Aug 2010, 22:05

Buna seara,

Vreau sa va reamintesc ca sunteti offtopic si daca nu incheiati aceasta disputa verbala voi fi nevoita sa inchid topicul .Va multumesc pentru intelegere.
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16

Re: Incheiere Parteneriat educational

Mesajde andreea_muntean » 23 Aug 2010, 08:29

rofi3 scrie:Buna seara,

Vreau sa va reamintesc ca sunteti offtopic si daca nu incheiati aceasta disputa verbala voi fi nevoita sa inchid topicul .Va multumesc pentru intelegere.


Sigur , eu am incheiat discutia . Dvs insa, ii puteti atrage atentia doamnei sau domnisoarei referitor la scrierea in limba romana , aceasta neaflandu-se intr-o conversatie de tip messenger , chat etc ... Limba romana detine toate grupurile de litere necesare unei comunicari impecabile !

In regulamentul propus de dvs scrie :
" Exprimarea se va face doar în limba română (cu eventuala excepţie a citatelor), respectând regulile acesteia (printre altele, forumul permite utilizarea diacriticelor). Nu se acceptă scrieri precum asha, k, npc... limbajul tip SMS şi chat în general."
andreea_muntean
 
Mesaje: 440
Membru din: 08 Feb 2007, 01:19

Re: Incheiere Parteneriat educational

Mesajde lucodor52 » 31 Aug 2010, 23:04

buna! sunt educatoare (director) din constanta si as dori sa inchei parteneriate cu gradinite din tara in acest an scolar.
lucodor52
 
Mesaje: 6
Membru din: 05 Sep 2009, 21:13

Re: Incheiere Parteneriat educational

Mesajde mona_alx » 02 Sep 2010, 20:39

Si eu sunt interesata!!
mona_alx
 
Mesaje: 179
Membru din: 01 Iul 2009, 15:41

Re: Incheiere Parteneriat educational

Mesajde miki_slatina » 04 Sep 2010, 09:04

Sunt educatoare la o grădiniță din orașul Slatina, și sunt interesată de acest parteneriat. Aștept mai multe informații!
miki_slatina
 
Mesaje: 144
Membru din: 22 Mar 2007, 20:08

Re: Incheiere Parteneriat educational

Mesajde marianapana » 05 Sep 2010, 09:49

Buna ziua. Sunt educatoare in Bucuresti si sunt una dintre doritoarele de a incheia un parteneriat cu gradinite din toata tara. :D sper sa ne auzim curand
:D Mariana
marianapana
 
Mesaje: 9
Membru din: 08 Apr 2008, 20:30

Re: Incheiere Parteneriat educational

Mesajde iuiu_flori » 11 Sep 2010, 07:54

Sunt educatoare in Rm. Valcea si noi initiem un parteneriat la nivel national pe teme de sanatate. Daca doriti sa va afiliati proiectului gradinitei noastre sunteti bine-venite. Astept raspuns pe dresa lumi.valcea@yahoo.com. Mult succes in noul an scolar.
iuiu_flori
 
Mesaje: 208
Membru din: 18 Iun 2007, 16:30

Re: Incheiere Parteneriat educational

Mesajde cris_flor_m » 12 Sep 2010, 09:11

Buna ziua!
Sunt educatoare in Roman si mi-ar placea sa inchei un parteneriat educational cu dumneavoastra! Astept un raspuns pe mesaj privat!
cris_flor_m
 
Mesaje: 401
Membru din: 20 Ian 2006, 09:32

Re: Incheiere Parteneriat educational

Mesajde rodica59 » 12 Sep 2010, 19:06

Buna seara, sunt si eu interesata de parteneriat, astept raspuns pe mesaj privat.
rodica59
 
Mesaje: 7
Membru din: 15 Apr 2008, 20:10

Re: Incheiere Parteneriat educational

Mesajde iuiu_flori » 13 Sep 2010, 07:59

Am incercat sa va trimit un mesaj privat dar mi se spune ca utilizatorul nu exista. Pot sa va spun ca suntem la a II-a editie in faza de proiectare. Dupa ce intocmim activitatile va trimitem un acord de parteneriat daca sunteti interesata sa-l semnati si sa-l trimiteti inapoi semnat pe mail. In urma avizarii de ISJ Valcea trimitem parteneriatul cu toate stampilele tuturor colaboratorilor implicati in proiect. Activitatile se desfasoara in fiecare unitate la final se trimite un CD cu evaluarea. Avem si un concurs . Daca sunteti interesata ne trimiteti adresa de e-mail pe iuiu_flori@yahoo.com sau lumi.valcea@yahoo.com.
iuiu_flori
 
Mesaje: 208
Membru din: 18 Iun 2007, 16:30

Re: Incheiere Parteneriat educational

Mesajde lucodor52 » 19 Sep 2010, 08:53

buna! sunt educatoare (director) din Navodari si as dori sa inchei parteneriate cu gradinite din tara in acest an scolar. ID-ul meu: lucodor52
lucodor52
 
Mesaje: 6
Membru din: 05 Sep 2009, 21:13

Re: Incheiere Parteneriat educational

Mesajde iuiu_flori » 19 Sep 2010, 11:35

Trimit atasat acordul de parteneriat pe care trebuie sa il trimiteti inapoi, pe una din adresele de e-mail mai sus mentionate, semnat si stampilat pentru a putea obtine viza ISJ, pana cel tarziu la data de 24 septembrie 2010. Dupa avizare va trimitem toata documentatia.
Fişiere ataşate
Acord de parteneriat.jpg
iuiu_flori
 
Mesaje: 208
Membru din: 18 Iun 2007, 16:30

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Invatamant prescolar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori