Grila restrangere de activitate

Re: Grila restrangere de activitate

Mesajde rofi3 » 09 Mar 2010, 23:25

Ar trebui sa fiti evaluata in caz ca aveti nevoie, pentru activitatea desfasurata inainte de nasterea primului copil.
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16

Re: Grila restrangere de activitate

Mesajde carmencreanga » 09 Mar 2010, 23:44

claudiaiv scrie:Am o mare dilema... De patru ani sunt in concediu pentru cresterea copiilor mei (am doi copii, nascuti unul dupa celalalt la doi ani diferenta). O sa ma intorc la scoala la sfarsitul lunii aprilie. Intrebarea mea este, cum o sa fiu evaluata? Am vazut cum arata noua fisa de evaluare si e de inteles faptul ca nu o sa pot atinge un punctaj pentru calificativul "foarte bine"(asta pentru ca de la sfarsitul lunii aprilie si pana la mijlocul lunii iunie este foarte putin timp). Imi poate raspunde cineva? A mai fost cineva in situatia mea?
Va multumesc din suflet!


E vorba de evaluarea anuala a cadrelor didactice, nu?
Eu asta am inteles cand ati vorbit de calificativul "foarte bine".
Daca e vorba de o restrangere de activitate, pretransfer vi se vor evalua ultimii doi ani completi la catedra (inainte de concediu), iar aici se puncteaza cantitativ, sa zic asa...cu cifre.
Avatar utilizator
carmencreanga
 
Mesaje: 8598
Membru din: 01 Apr 2009, 17:05

Re: Grila restrangere de activitate

Mesajde rofi3 » 10 Mar 2010, 10:01

Ptr utilizatorul : claudiaiv , va rog sa nu dezbateti in paralel acelasi subiect in 2 topicuri diferite.
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16

Anterior

Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron