Forum nou

Forum nou

Mesajde sce76 » 07 Noi 2012, 14:13

Imi face o deosebita placere sa va anunt ca am construit o casa noua, "fara bariere", unde sunt asteptati toti cei care au curajul sa adreseze o intrebare mai putin comoda, care au curajul sa raspunda unei astfel de intrebari, care au nevoie de un sfat, de o parere sau doar de un ceai cu aroma de liniste si impacare.Va astept sa ma vizitati, in special patinti , copii , dascali din zona Gherla, Cluj, pentru a ne cunoaste si a relationa.
http://farabariere.forumgratuit.ro/
sce76
 
Mesaje: 89
Membru din: 23 Sep 2009, 13:58

Re: Forum nou

Mesajde sce76 » 12 Noi 2012, 22:30

Se pare ca nu toti gandim la fel.Desi sunt la inceput si fac stangacii, pe care mi le asum, aproape nimeni dintre colegii de scoala nu a apreciat forumul, l-au considerat "loc de barfa neoficial", si motiv"de dat apa la moara parintilor", ca "si asa ne sar destul in cap".Am fost chemata in cancelarie, sa dau explicatii pentru acest forum(care este unul personal, nu foloseste numele sau insemnele scolii), practic sa dau explicatii pentru ce fac eu in privat :P (un coleg sugerandu-mi chiar ca-mi da el de sapa, daca n-am ce face) si amenintata de o doamna colega, ce probabil face parte din CA, ca la anul se va opune sa mai raman in scoala, eu fiind detasata. :? Probabil maine voi da din nou explicatii, pentru ca nu am fost autorizata de CA sa scriu acest mesaj. [moderator: mesajul a fost trunchiat pentru ca se continua cu reclama]
sce76
 
Mesaje: 89
Membru din: 23 Sep 2009, 13:58


Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori

cron