diploma www.didactic.ro

Anunturile administratorilor, regulament, sugestii, propuneri, intrebari despre functionarea site-ului

Re: diploma www.didactic.ro

Mesajde rofi3 » 28 Mar 2014, 11:45

Vom analiza problema semnalata si voi reveni cu un raspuns pe email.Va rog sa-mi spuneti intr-un mesaj pe webmaster@didactic.ro care sunt ultimele materiale postat.
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16

Re: diploma www.didactic.ro

Mesajde emil » 28 Mar 2014, 23:21

nelia_viulet scrie:Buna! Am descarcat diploma de pe didactic.ro si am constatat ca activitatea si numarul de materiale publicate, nu coincide cu ceea ce am postat eu. Am activitate aici si in anul 2013, dar pe diploma, se opreste activitatea mea la anul 2012. De ce?


De ce ne induceti in eroare?
Activitatea dvs. in ceea ce priveste publicarea de materiale didactice se opreste exact in 2012!
Ultima lucrare este publicata in data de 24.04.2012.
Orice utilizator didactic.ro poate vedea cu usurinta acest lucru.
Va asteptam cu contributii noi!

Succes!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Re: diploma www.didactic.ro

Mesajde nelia_viulet » 05 Apr 2014, 13:38

emil scrie:
nelia_viulet scrie:Buna! Am descarcat diploma de pe didactic.ro si am constatat ca activitatea si numarul de materiale publicate, nu coincide cu ceea ce am postat eu. Am activitate aici si in anul 2013, dar pe diploma, se opreste activitatea mea la anul 2012. De ce?


De ce ne induceti in eroare?
Activitatea dvs. in ceea ce priveste publicarea de materiale didactice se opreste exact in 2012!
Ultima lucrare este publicata in data de 24.04.2012.
Orice utilizator didactic.ro poate vedea cu usurinta acest lucru.
Va asteptam cu contributii noi!

Succes!

Nu vreau sa gresesc. Imi cer scuze daca v-am deranjat!
Nu stiu daca luati in consideratie si publicarea revistelor si postarea pozelor si actualizarea paginii scolii.
Eu si la aceste materiale m-am referit.
Avatar utilizator
nelia_viulet
 
Mesaje: 14
Membru din: 27 Mai 2006, 12:18
Localitate: BARLAD

Re: diploma www.didactic.ro

Mesajde emil » 06 Apr 2014, 10:46

nelia_viulet scrie:
emil scrie:
nelia_viulet scrie:Buna! Am descarcat diploma de pe didactic.ro si am constatat ca activitatea si numarul de materiale publicate, nu coincide cu ceea ce am postat eu. Am activitate aici si in anul 2013, dar pe diploma, se opreste activitatea mea la anul 2012. De ce?


Succes!

Nu vreau sa gresesc. Imi cer scuze daca v-am deranjat!
Nu stiu daca luati in consideratie si publicarea revistelor si postarea pozelor si actualizarea paginii scolii.
Eu si la aceste materiale m-am referit.


Stiti bine ca pentru pagina scolii se acorda o diploma separat. Aveti aceasta diploma. De asemenea stiti foarte bine, scrie pe diploma pe care o aveti, ca aceasta se acorda pentru materiale postate pe didactic.ro. Deranjul pe care il provocati este datorat faptului ca ne acuzati de faptul ca nu vi s-au actualizat diplome desi nu aveti nicio noutate publicata pe site, asa cum se specifica in respectivele documente. Va rog sa cititi cu atentie, sa va informati, inainte de a ne acuza de nereguli.
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Re: diploma www.didactic.ro

Mesajde nelia_viulet » 06 Apr 2014, 14:06

N-am acuzat pe nimeni de nimic.
Am pus doar o întrebare la care am primit răspuns.
Mie nu-mi rămâne acum decât să îmi cer scuze dacă v-am supărat şi să vă mulţumesc pentru lămuriri.
Numai bine vă doresc!
Avatar utilizator
nelia_viulet
 
Mesaje: 14
Membru din: 27 Mai 2006, 12:18
Localitate: BARLAD

Re: diploma www.didactic.ro

Mesajde irinarim » 07 Iun 2014, 23:12

IN PRAG DE PENSIONARE MI-ATI FACUT O MARE SURPRIZA SI BUCURIE . MULTUMESC PENTRU DIPLOMA PRIMITA! AM MUNCIT SI MUNCA ( O PARTE ) MI-A FOST RASPLATITA . ESTE FOARTE BINE CA APRECIATI ORIGINALITATEA LUCRARILOR POSTATE. M-AM BUCURAT CAND AM INTALNIT MATERIALE FRUMOS GANDITE SI APLICABILE LA CLASA. NU STIU CATA EXPERIENTA LA CATEDRA SE AFLA IN SPATELE RESPECTIVELOR MATERIALE DAR II FELICIT SI LE MULTUMESC ACELOR COLEGI. UREZ MULT SUCCES SI PUTERE DE MUNCA COLEGILOR MEI MAI TINERI IN MESERIA NOBILA ( DE INVATATOR ) PE CARE SI-AU ALES-O! DARUITI CU PLACERE DIN CUNOSTINTELE VOASTRE COPIILOR SI IMPARTASITI DIN EXPERIENTA VOASTRA SI A ALTORA PENTRU A VA BUCURA DE REZULTATE.
irinarim
 
Mesaje: 2
Membru din: 31 Mai 2012, 11:02

Re: diploma www.didactic.ro

Mesajde mirelagrigoras » 05 Ian 2015, 16:26

Aș putea să mai primesc diploma încă o dată pentru a o imprima? Am primit-o, dar nu am reușit s-o salvez. Vă mulțumesc!
mirelagrigoras
 
Mesaje: 1
Membru din: 05 Sep 2007, 12:34

Re: diploma www.didactic.ro

Mesajde rofi3 » 05 Ian 2015, 23:06

O puteti descarca din nou din pagina contului , link-ul Pagina mea si Diplome si adeverinte.
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16

Re: diploma www.didactic.ro

Mesajde FizicaCalarasi » 05 Noi 2015, 12:32

de ce aceasta procedura greoaie de autentificare pe didactic ?
FizicaCalarasi
 
Mesaje: 1
Membru din: 12 Iun 2012, 18:57

Re: diploma www.didactic.ro

Mesajde emil » 05 Noi 2015, 18:39

FizicaCalarasi scrie:de ce aceasta procedura greoaie de autentificare pe didactic ?

Ce v-a deranjat?
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Re: diploma www.didactic.ro

Mesajde catalinabarbu50 » 07 Apr 2016, 22:06

Buna seara! Am si eu o nelamurire;Ce pot sa fac pentru a-mi modifica datele personale deoarece sistemul nu-mi permite sa salectez sat Dobra , Dambovita (aici lucrez) ci ma pune sa selectez automat sat Dobra, Alba.Ce pot face ?
catalinabarbu50
 
Mesaje: 34
Membru din: 06 Oct 2013, 13:16

Re: diploma www.didactic.ro

Mesajde rofi3 » 08 Apr 2016, 12:02

In baza noastra de date exista localitatea Dobra, Alba si nu Dobra, Dambovita. Voi trimite echipei tehnice o solicitare de adaugare a localitatii.
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16

Re: diploma www.didactic.ro

Mesajde catalinabarbu50 » 08 Apr 2016, 13:05

Va multumesc frumos!
catalinabarbu50
 
Mesaje: 34
Membru din: 06 Oct 2013, 13:16

Re: diploma www.didactic.ro

Mesajde vndelia » 21 Apr 2017, 16:12

Am si eu o mica rugăminte pentru echipa care administrează acest minunat site.
De o bună perioadă nu mai există ca și nomenclatură Grupul Școlar..., fiind înlocuit în documentele oficiale cu Liceul Tehnologic..... Am întâmpinat o mică problemă cu diploma pe care am primit-o din partea comunității didactic.Am reușit să mă fac înțeleasă pentru a fi acceptată, dar poate se poate rezolva de pe platformă.
Mulțumesc mult și apreciez munca pe care o depuneți!
vndelia
 
Mesaje: 3
Membru din: 12 Iul 2012, 19:01

Re: diploma www.didactic.ro

Mesajde rofi3 » 21 Apr 2017, 17:52

Va rog sa-mi spuneti denumirea actuala a institutiei dvs. si veche denumire, cu care este liceul pe site-ul nostru. Voi trimite o solicitare de modificare a denumirii, echipei noastre si dupa ce aceasta va fi rezolvata , puteti sa va descarcati diploma din nou si ea va avea noua denumire.
rofi3
Site Admin
 
Mesaje: 1176
Membru din: 18 Dec 2008, 20:16

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Despre site

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori