DE UNDE IAU SI EU O FISA A POSTULUI PT INVATATORI?

DE UNDE IAU SI EU O FISA A POSTULUI PT INVATATORI?

Mesajde nikostoica » 15 Noi 2006, 00:54

Nu mai lucrez de aproape un an ca sunt in concediu de ingrijire copil dar as vrea sa ma reintorc la prima mea meserie cea de invatator si mi-ar trebui pt cultura mea generala o fisa a postului pt invatatori eventual in format electronic sau chiar un link ....
Multumesc anticipat!
nikostoica
 
Mesaje: 53
Membru din: 11 Feb 2005, 16:05

Mesajde dana_t » 15 Noi 2006, 01:43

Eu va pot trimite o fisa a postului, nu in format electronic, dar nu stiu de ce am impresia ca aveti u cui impotriva invatatoarei si vreti sa studiati cum sa o trageti la raspundere. Daca e asa, imi pare rau....

Dana
Avatar utilizator
dana_t
 
Mesaje: 213
Membru din: 11 Dec 2003, 20:21
Localitate: Pitesti

Mesajde nikostoica » 15 Noi 2006, 06:43

Faptul ca am postat un subiect despre o intamplare care a avut loc acum cateva zile unei mamici nu inseamna ca am ceva cu anumite persoane implicate sau nu in incident.
Intamplator sunt abonata pe un alt forum si am dat de aceasta problema.Doream sa aflu parerile voastre sincere ale cadrelor didactice ca sa i le pot arata si acestei mamici care si-a cam pierdut increderea in faptul ca fiul ei ar mai fi in siguranta in scoala,ceea ce e regretabil.
Am lucrat aproape 7 ani in invatamantul primar,si stiu ca munca cu nazdravanii nu e lipsita de incidente.
Am cerut o fisa pt mine dar daca nu se poate asta e o sa o caut pe a mea de pe vremea cand lucram.Trebuie sa fi avut macar un exemplar atasat la vreo fisa de evaluare.....
Ma rog .....multumesc oricum pt faptul ca mi-ati citi mesajele!
nikostoica
 
Mesaje: 53
Membru din: 11 Feb 2005, 16:05

Mesajde dana_t » 15 Noi 2006, 07:57

Trimiteti-mi adresa postala la: dana_tufeanu2003@yahoo.com
O s-o trimit in plic.

Dana
Avatar utilizator
dana_t
 
Mesaje: 213
Membru din: 11 Dec 2003, 20:21
Localitate: Pitesti

Mesajde fritsch_renate » 15 Noi 2006, 17:01

Cautati La Invatamant primar la rubrica Diverse, am postat eu materialul pe care il cautati. Cred ca va poate fi de folos.
Avatar utilizator
fritsch_renate
 
Mesaje: 70
Membru din: 08 Oct 2005, 20:17
Localitate: Sighisoara

Mesajde nikostoica » 22 Noi 2006, 23:13

Am tot cautat in fel si chip dar se pare ca nu sunt in stare sa gasesc :(
Multumesc oricum fritsch_renate !
nikostoica
 
Mesaje: 53
Membru din: 11 Feb 2005, 16:05


Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori