Congresul invatatorilor

Congresul invatatorilor

Mesajde marchiza » 30 Sep 2007, 21:25

Stie cineva daca anul acesta se mai tine Congresul invatatorilor? Cel de anul trecut de la Arad mi-a ramas in suflet si-l voi pastra mereu. Felicitari, domnule Viorel Dolha!
marchiza
 
Mesaje: 1
Membru din: 15 Aug 2007, 13:19

Re: Congresul invatatorilor

Mesajde marianus » 02 Oct 2007, 00:33

marchiza scrie:Stie cineva daca anul acesta se mai tine Congresul invatatorilor? Cel de anul trecut de la Arad mi-a ramas in suflet si-l voi pastra mereu. Felicitari, domnule Viorel Dolha!



Daaaa....
S-ar putea tine - inca nu e cert! - anul acesta chiar in capitala culturala a Europei... :roll:

Deci , tine tare ! :wink:
Avatar utilizator
marianus
 
Mesaje: 107
Membru din: 01 Mai 2007, 22:44
Localitate: SIBIU

Congresul national al invatatorilor

Mesajde negoescu_reghina » 07 Oct 2007, 21:17

Am participat la congresul de la Arad si nu as rata pentru nimic in lume urmatoartea editie. Sunt sigura ca si in Sibiu exista persoane care, asemeni domnului Viorel Dolha, ar fi dispuse sa investeasca timp si energie pentru o cauza nobila. Sibiul a fost anul acesta in centrul atentiei romanilor; consider ca organizarea celei de-a doua editii a Congresului invatatorilor in capitala culturala europeana s-ar bucura de sprijinul unui primar demn de toata admiratia cum este primarul Sibiului. Asteptam cu multa nerabdare vesti.
negoescu_reghina
 
Mesaje: 4
Membru din: 12 Oct 2006, 22:17

Re: Congresul national al invatatorilor

Mesajde marianus » 07 Oct 2007, 23:16

negoescu_reghina scrie:Am participat la congresul de la Arad si nu as rata pentru nimic in lume urmatoartea editie. Sunt sigura ca si in Sibiu exista persoane care, asemeni domnului Viorel Dolha, ar fi dispuse sa investeasca timp si energie pentru o cauza nobila. Sibiul a fost anul acesta in centrul atentiei romanilor; consider ca organizarea celei de-a doua editii a Congresului invatatorilor in capitala culturala europeana s-ar bucura de sprijinul unui primar demn de toata admiratia cum este primarul Sibiului. Asteptam cu multa nerabdare vesti.


Ce incurajari placute , dar si ADEVARATE vorbe !

Multumesc frumos , in numele tuturor sibienilor , in frunte cu "alesul" nostru local !

Inv.Marian Nistor din "frumosul Sibiu" :wink:
Avatar utilizator
marianus
 
Mesaje: 107
Membru din: 01 Mai 2007, 22:44
Localitate: SIBIU


Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori