CONGRESUL INVATATORILOR. INSCRIERI. PROBLEME DE PROCEDURA

CONGRESUL INVATATORILOR. INSCRIERI. PROBLEME DE PROCEDURA

Mesajde vioreldolha » 08 Oct 2006, 13:01

CONGRESUL INVATATORILOR. INSCRIERI. PROBLEME DE PROCEDURA
Dragi Colegi,
Din tara mai facem inscrieri pentru participare doar pentru invatatori din jud Vaslui, Tulcea, Covasna, Harghita, Dambovita, Gorj, Vrancea si sect 1, Din celelalte judete inscriem pe liste de rezerva in cazul retragerii unor colegi sau daca vom schimba sala cu una mai mare. Inscrierile se fac prin mesaj catre didactic@rdslink.ro . Vor fi 650 invatatori din tara si inca aproape 50 de peste hotare.
Cei care s-au inscris pentru Congresul Invatatorilor din Romania si al Invatatorilor Romani de peste Hotare sunt rugati sa isi citeasca e-mailul pe care l-am trimis la adresa de la care s-au inscris. Documentul atasat e-mailului sa il salvati in computer, sa procedati si sa il completati conform precizarilor din el si sa mi-l trimiteti inapoi tot atasat cu titlul subiectului TABEL jud/sector.......
Termenul ultim de trimitere este marti 10 oct.
Am intarziat cu cateva ore bune trimiterea acestui mesaj pe care am promis ca il voi expedia IN 7 oct sambata seara.
Am fost plecat din localitate la un Congres al Romanilor de peste Hotare unde m-am asigurat ca nu vor lipsi la Congresul nostru zeci de invatatori romani din toate tarile unde exista asemenea comunitati.
Cei din judetul Arad vor primi mesajul luni fiindca la noi conditile de inscriere vor fi mai complicate dat fiind numarul mare de solicitari.
Cu bine,
Viorel Dolha
0744195155
0723259290
vioreldolha
 
Mesaje: 388
Membru din: 26 Noi 2005, 19:35

Mesajde invatator » 08 Oct 2006, 13:40

Bravo, domnule Dolha, astept sa ne cunoastem! :o
invatator
 
Mesaje: 525
Membru din: 25 Iul 2004, 17:25
Localitate: Ocna Mures

opinii

Mesajde negoescu_reghina » 12 Oct 2006, 22:24

Apreciez initiativa de a organiza o actiune de asemanea amploare si sunt nerabdatoare sa particip. FELICITARI INITIATORILOR! SUCCES!
negoescu_reghina
 
Mesaje: 4
Membru din: 12 Oct 2006, 22:17


Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori

cron