Concursul Piticot

Concursul Piticot

Mesajde dbv » 18 Ian 2009, 16:46

Am participat cu intreaga grupa,la Concursul Piticot-editia din toamna,dar nici acum nu am primit rezultatele.La voi cum e?
Ultima oară modificat de dbv pe 18 Ian 2009, 18:29, modificat 1 dată în total.
dbv
 
Mesaje: 506
Membru din: 09 Oct 2006, 17:46

Re: Concursul Piticot

Mesajde emil » 18 Ian 2009, 17:44

dbv scrie:Am participat cu intreaga grupa,la Cocursul Piticot-editia din toamna,dar nici acum nu am primit rezultatele.La voi cum e?


Inca mai credeti in astfel de pacaleli? Oare copiii nostri nu merita un tratament normal, odata ce sunt trimisi la gradinita, fiind antrenati in tot felul de afaceri ca acest ...piticot?

...
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Mesajde mihailusu » 18 Ian 2009, 18:12

de obicei la sfrsitul lui ianuarie
mihailusu
 
Mesaje: 2
Membru din: 16 Ian 2009, 22:16

din pacate...la fel

Mesajde gradi_12 » 20 Ian 2009, 16:13

din pacate, este exact la fel situatia si la noi. am participat in numar foarte mare. suntem o gradinita cu 11 grupe si cea care s-a ocupat de acest concurs pe gradinita a tot incercat sa contacteze telefonic oraganizatorii. insa... sunt de negasit. raspunde doar mesageria...
chiar am crezut ca este seriozitate, altfel nu ne mai pierdeam energia cu asa ceva!
gradi_12
 
Mesaje: 1
Membru din: 01 Apr 2008, 19:41

Mesajde dinka_ana » 22 Ian 2009, 02:10

Nici la noi nu au sosit rezultatele la Piticotul din toamna. Mai asteptam... Asta e!
dinka_ana
 
Mesaje: 7
Membru din: 22 Ian 2009, 01:27

Re: Concursul Piticot

Mesajde dinka_ana » 22 Ian 2009, 02:14

emil scrie:
dbv scrie:Am participat cu intreaga grupa,la Cocursul Piticot-editia din toamna,dar nici acum nu am primit rezultatele.La voi cum e?


Inca mai credeti in astfel de pacaleli? Oare copiii nostri nu merita un tratament normal, odata ce sunt trimisi la gradinita, fiind antrenati in tot felul de afaceri ca acest ...piticot?

...


Chiar daca noi nu credem, copiii cred. Ei asteapta cu nerabdare rezultatele concursului si ei sunt incantati de ideea ca sunt inscrisi si ca au sansa de a castiga. Competitia si dorinta de a reusi este totul pentru ei in astfel de situatii.
dinka_ana
 
Mesaje: 7
Membru din: 22 Ian 2009, 01:27

Mesajde motu » 27 Ian 2009, 17:55

Va dau vesti bune,dupa ce am fost la fel de dezamagita ca si voi.Astazi am primit rezultatele de la Piticot,cu 1 premiu ptr una dintre participante si adeverinte pentru cadrele didactice.
motu
 
Mesaje: 49
Membru din: 07 Mar 2007, 09:45

concurs

Mesajde annuka » 04 Feb 2009, 00:23

Buna! Sunt noua pe forum asa ca..bine v-am gasit. Astazi au venit rezultatele si la gradinita fiului meu. Cu mandrie spun ca aluat premiu III pe gradinita.Se pare ca va primii o mascota de plus. Premiul II sunt role iar premiul I -bicicleta. Fiul meu este la grupa mica si deci va fii f incantat. Celelalte premii au fost luate de grupa mijlocie si mare. Sper sa luati si voi premii si sa va bucurati la fel de mult ca noi.
:D
annuka
 
Mesaje: 2
Membru din: 04 Feb 2009, 00:04

Mesajde annuka » 09 Feb 2009, 23:01

Astazi au venit si premiile. Locul I bicicleta, locul II role, locul III un elefantel de plus. Fiul meu chiar a fost incantat de premiu. Si abia acum am inteles ca era pe tara acordat premiul. La noi la gradii s-au luat Iun premiu I, Un premiu II si cateva locul III
Premiile chiar s-au dat.
annuka
 
Mesaje: 2
Membru din: 04 Feb 2009, 00:04

Concursuri in gradinita...

Mesajde happiness » 10 Feb 2009, 23:01

Macar la Piticot se acorda fiecarui copilas ceva...o mascota....nimeni nu ramana dezamagit.Plus ca nu s-a intamplat sa nu existe macar un premiu pe gradinita.Fetita mea a participat la Winners-pictura si desen,si i s-au acordat 7.9 puncte din 10,premiile dandu-se,fireste,de la 8...Niciun premiu pe gradinita,punctaje extrem de mici,al ei cel mai mare,dar obisnuita sa castige premii cum ii explic eu ei ca are punctaj mare si atat?Am scris un mail organizatorilor,i-am intrebat cum e posibil sa puncteze o pictura cu 5.2(la 3 ani!)si le-am cerut sa imi arate picturile celor care au castigat.Fireste,nu am primit raspuns.Nu ma deranjeaza doar ca pentru o sutime nu a primit fetita mea un premiu,ci mai ales ca nu au acordat niciun premiu pe toata gradinita,si la cati bani fac din inscrieri nu mi se pare deloc corect.Sunt foarte revoltata si hotarata sa ii si sun,daca nu primesc raspuns in termen de o saptamana.
happiness
 
Mesaje: 74
Membru din: 26 Oct 2006, 20:29

concursul Piticot e preferatul meu

Mesajde andreeaneacsa » 23 Feb 2009, 20:50

Buna fetelor. Sunt educatoare la o gradinita din Tg.Mures.Vreau sa va spun ca particip impreuna cu copiii grupei mele la concursul Piticot de 3 editii deja si sunt foarte incantata atat eu cat si parintii si mai ales copiii.Intr-adevar revistele sunt foarte reusite si sarcinile sunt foarte bine gandite. Copiii asteapta cu nerabdare fiecare editie a concursului Piticot.Si premiile sunt frumoase (si nu 2 lei ) iar in privinta diplomelor nu am niciun comentariu .Superbe si ele.Organizatorii sunt profesionisti si seriosi in munca depusa.Va recomand cu caldura concursul Piticot. Succes!!!!
andreeaneacsa
 
Mesaje: 1
Membru din: 12 Sep 2007, 20:25


Înapoi la Invatamant prescolar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori