COLIND LA FEREASTRA IERNII - FELICIA MUNTEANU

Mesajde ameli » 28 Dec 2007, 10:04

dragii mei comandati cartea si cd luand legatura cu doamna munteanu.Este prompta ,vi-l va trimite repede .Eu l-am si primit ,am ascultat cantecele si va fac o recomandare "n-o sa va para rau"
sarbatori cu bine!
ameli
 
Mesaje: 37
Membru din: 15 Apr 2007, 23:10

colind

Mesajde felixmunteanu » 28 Dec 2007, 18:08

marian_dorin scrie:Am impresia ca nu ati inteles foarte bine ce s-a spus aici !

Doamna Felicia nu trimite NICIUN "SET prin email" ... ca n-are ce ... si cum ... !!

Este vorba de un CD , insotit de cartea aferenta acestuia !!!

Se poate trimite doar prin posta , cu plata ramburs !

Ce vreti sa va trimita prin email ??!!


:lol:
:lol:

Domnule Dorin,
Ma simt datoare sa intervin cu cateva lamuriri pentru dumneavoastra. Vad ca incercati sa ma aparati, dar nu e cazul. Colegii care isi lasa adresa de e-mail nu o fac pentru a primi cantecele pe aceasta cale ci pur si simplu pentru a intra in legatura "intre 4 ochi". Eu mi-am afisat undeva adresa, dar nu toti au observat. Nu e insa nicio problema.
Va multumesc pentru intelegere!
FM
felixmunteanu
 
Mesaje: 756
Membru din: 15 Mai 2006, 10:29

colind

Mesajde androdana » 13 Ian 2008, 15:03

Va salut!
De curand am devenit si eu membra didactic.ro si inainte de a propune un topic nou as dori sa spun cateva cuvinte despre aceasta tema. Am avut bucuria de a participa la serbarea prilejuita de lansarea cartii Colind la fereastra iernii. A fost o adevarata incantare sa ascult cantecele care se regasesc pe CD,in interpretarea copiilor, cantece de o deosebita sensibilitate. Le-am folosit si eu la serbarea de Craciun si atat copiii cat si parintii copiilor au fost incantati, lucru dovedit si de cererea mare de CD-uri si de carti.
Felicitari d-nei invatatoare Felicia Munteanu si colaboratorilor sai!
androdana
 
Mesaje: 2
Membru din: 28 Dec 2007, 21:18

Mesajde esvoiculescu » 13 Ian 2008, 15:56

As dori sa-mi trimiteti un set pe adresa:str.MAIOR GALDAU nr.27A CAMPULUNG MUSCEL,ARGES.
Multumesc,
SIMONA ELENA VOICULESCU
esvoiculescu
 
Mesaje: 7
Membru din: 23 Aug 2006, 12:35

Mesajde felixmunteanu » 13 Ian 2008, 22:23

Va multumesc pentru interes!
Va voi trimite indata ce iese tirajul nou de la reeditare. E vorba de cateva zile.
Felicia
felixmunteanu
 
Mesaje: 756
Membru din: 15 Mai 2006, 10:29

carte+CD

Mesajde monas » 15 Ian 2008, 08:14

Doresc si eu aceste materiale. V-am trimis, in acest sens, un mail.
monas
 
Mesaje: 108
Membru din: 05 Mai 2006, 18:03

Mesajde felixmunteanu » 25 Ian 2008, 23:22

Dragi colegi,
Deoarece am epuizat primul tiraj al acestei carti, am reeditat-o pentru a putea raspunde unor solicitari pe care nu le-am putut onora pana acum.
Sunt constienta ca pentru sezonul acesta subiectul incepe sa se "topeasca", dar, daca tot fac niste pachete, ar fi bine sa stiu daca mai doreste cineva.
Oricum, va multumesc tuturor pentru interes si pentru impresiile formulate aici sau pe e-mail. M-am simtit extraordinar imaginandu-mi cum suna cantecele mele in acelasi timp la Dorohoi, Timisoara sau Isaccea, de fapt aproape in toate judetele (aici am numit doar cateva extreme).
Sa auzim numai de bine!
Felicia Munteanu
felixmunteanu
 
Mesaje: 756
Membru din: 15 Mai 2006, 10:29

Mesajde cadrudid » 25 Ian 2008, 23:45

vanzare buna, doamna munteanu!
Avatar utilizator
cadrudid
 
Mesaje: 295
Membru din: 15 Oct 2004, 12:35

Mesajde adinatulbure » 26 Ian 2008, 17:41

Este cu adevarat un sentiment deosebit. Chiar daca subiectul se topeste momentan, iarna, sarbatori si copii dornici sa asculte si sa invete ceva frumos vor fi mereu....

O primavara frumoasa va doresc si eu !
adinatulbure
 
Mesaje: 435
Membru din: 15 Feb 2005, 14:41

Mesajde cadrudid » 30 Ian 2008, 23:34

8 martie la ferestra iernii?
Avatar utilizator
cadrudid
 
Mesaje: 295
Membru din: 15 Oct 2004, 12:35

colind

Mesajde felixmunteanu » 31 Ian 2008, 00:57

Stimate(a) CADRUDID,
Nu v-a cerut nimeni sa ma laudati sau sa-mi solicitati cartea, dar, zau, nu va puteti abtine de la a vorbi doar ca sa va aflati in treaba?
Da, doamna doreste sa aiba cartea mea acum pentru ca a inteles de la cei care o au ca merita. Ce e de ras in asta?
Mai am si alte materiale, chiar si pentru 8 martie, dar inca nu sunt finalizate. Va deranjeaza?

Chiar ieri v-am admirat pentru raspunsul detaliat si documentat pe care l-ati dat in legatura cu reducerile de activitate, dar cred ca uneori ar fi mai bine sa va retrageti cu totul dupa usa si sa luati infatisare umana.

Felicia Munteanu
felixmunteanu
 
Mesaje: 756
Membru din: 15 Mai 2006, 10:29

Mesajde cadrudid » 31 Ian 2008, 01:18

:) am sa ma retrag dupa usa.

infatisarea o sa mi-o pastrez.

pe curand!
Avatar utilizator
cadrudid
 
Mesaje: 295
Membru din: 15 Oct 2004, 12:35

colind la fereastra iernii

Mesajde marmar » 14 Feb 2008, 08:13

Va salut Doamna Felicia!
Nu am ezitat nicio clipa ca voi avea cartea si CD-ul in maini, dupa cum s-a si intimplat. Ieri, in sfarsit am gasit-o pe domnisoara care avea sa-mi transmita, pt.ca D. Tarlapan lasase coletul secretarei D. Cimpoi la Uniunea scriitorilor.
Va multumesc din suflet! am si audiat deja piesele. Am admirat cartea, baiatul mai mic a inceput s-o coloreze.
In sfarsit pot spune si eu felicitari!
Va multumesc!
Avatar utilizator
marmar
 
Mesaje: 165
Membru din: 04 Ian 2007, 11:16
Localitate: or. Chişinău, Republica Moldova

Mesajde felixmunteanu » 14 Feb 2008, 13:12

Multumesc MARMAR!
Iata ca, desi primavara bate la usa, cantecele se canta si la Chisinau!
felixmunteanu
 
Mesaje: 756
Membru din: 15 Mai 2006, 10:29

Mesajde ely75a » 14 Feb 2008, 20:29

D-na Munteanu, ma intereseaza si pe mine cartea dv si as dori sa luam legatura prin e-mail, daca se poate.
Multumesc!
Avatar utilizator
ely75a
 
Mesaje: 41
Membru din: 06 Sep 2006, 19:31

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori