cereri pentru suplinire si detasare

Discutii legate de invatamantul romanesc, cum este acum si cum ar trebui sa fie.

cereri pentru suplinire si detasare

Mesajde amalia_braila » 20 Aug 2008, 13:55

nu stiu ce se intampla la disciplina matematica....la centrele la care am fost eu...bancila...istrati si caragiale...s-a dat tot ce a fost.....acum in aug....noi luam ce a mai aparut.....daca mai avem ce!sfatul meu e sa-ti faci o cerere de mana...si sa o duci la personal.....in care soliciti completarea catedrei....sp ca abia acum ai aflat de aceste cereri...si poate ti-o primeste...tb sa-ti dea si nr de inregistrarea.La tel nu-ti spun nimic.....ca si eu am sunat.Du-te peste ei...ca altfel e posibil sa ramai cu ce ai luat.....acum ce sa le facem? sa-i dam in judecata pentru dezinformare??? ca astia asa merita...ia sa pice cateva capete...sa-i vezi ce se cumintesc cu spaga si cu nepotismele...cel putin o vreme
amalia_braila
 
Mesaje: 27
Membru din: 17 Aug 2008, 10:46

Mesajde genab » 20 Aug 2008, 16:24

Am fost la ISJ dar din pacate nu mi s-a primit cererea.In schimb d-na Inspector sef de personal,mi-a spus sa vin in Sedinta publica pe 26.
Credeam ca o sa imi faca observatii ,pentru ca nici nu era program cu publicul azi...totusi mi-a vorbit foarte frumos si nu parea suparata.
Sa vedem daca o sa pot lua completare si fara cerere... :?:
genab
 
Mesaje: 6
Membru din: 01 Oct 2007, 00:45

cerere pentru completarea catedrei

Mesajde amalia_braila » 20 Aug 2008, 19:24

Acum te-ai convins si tu ca trebuia o cerere....sper din tot sufletul sa-ti completezi catedra....si ca nu vor fi probleme...desi, cu ei nu se stie NICIODATA...in situatia ta sunt multi oameni care nu au stiut si probabil ca nu stiu inca! salutari si numai bine...
amalia_braila
 
Mesaje: 27
Membru din: 17 Aug 2008, 10:46


Înapoi la Scoala in Romania

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori