ce-as putea face?

ce-as putea face?

Mesajde 251953 » 13 Iun 2007, 20:35

Ma deranjeza forte mult mizeria din scoala in care lucrez.Am anuntat administratorul .directia scolii , dar nimic.Toaletele sub orice critica , praf, mizerie si obraznicia "domnelor de serviciu".De foarte multe ori am facut eu cu elevii curatenie in clasa (adica si treaba Lor).Nu vreau sa fac rau ,dar am ajuns la capatul rabdariii.E inadmisibil atata nesimtire. As vrea sa fac ceva , dar nu stiu ce si nici nu am timpul necesar.
251953
 
Mesaje: 57
Membru din: 10 Apr 2007, 15:15

Mesajde marianus » 16 Iun 2007, 01:01

Buna !

Am vazut ca nimeni nu v-a raspuns , si m-am gandit ca nu ar strica si o mica interventie din partea mea! :lol:

Eu v-as sfatui - insa nu ma pun deloc in situatia dumneavostra - ca in ultima instanta , sa faceti o RECLAMATIE la protectia consumatorului sau daca nu , chiar la inspectorat ... Orice reclamatie sau plangere este strict anonima si confidentiala , deci nu ati avea probleme in acest sens!

Cam aceasta a fost parerea mea!

Oricum , astept sa-mi spuneti ce ati facut pana la urma!

Inv.Marian din Sibiu
Avatar utilizator
marianus
 
Mesaje: 107
Membru din: 01 Mai 2007, 22:44
Localitate: SIBIU

Mesajde ela52 » 16 Iun 2007, 15:55

Orice reclamatie AR TREBUI sa fie confidentiala ! Suntem in tara tuturor posibilitatilor si, pe plaiuri mioritice , cel reclamat - pe buna dreptate -poate afla cine a trimis o reclamatie pentru ca functionarii publici sunt si ei oameni "de bine " . Procedeaza cum crezi ca e mai bine , in asa fel incat sa ai liniste !
ela52
 
Mesaje: 220
Membru din: 10 Ian 2006, 12:16


Înapoi la Invatamant primar

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori