AM MULTA NEVOIE DE UN PLAN DE LECTIE LA ISTORIE PT LICEU!!!!

AM MULTA NEVOIE DE UN PLAN DE LECTIE LA ISTORIE PT LICEU!!!!

Mesajde onu » 05 Mai 2005, 12:04

DACA MA POATE AJUTA CINEVA II VOI FII RECUNOSCATOR. CAUT UN PLAN DE LECTIE CU TOT CE INSEAMNA EL ( TOATE ETAPELE). AM CAUTAT IN SITE DAR NU AM GASIT CEVA MULTUMITOR. NU CONTEAZA PENTRU CE CLASA NUMAI PENTRU LICEU SA FIE :roll:
NU STIU DACA AM POSTAT BINE MESAJUL ASTA. DACA NU ROG MODERATORUL SA-L MUTE UNDE CREDE CA E MAI BINE :wink:
TRIMITE-TI PLANUL PE ionutmoga_2003@yahoo.com
MULTUMESC ANTICIPAT! :D :lol: :D
onu
 
Mesaje: 2
Membru din: 05 Mai 2005, 11:58

Re: AM MULTA NEVOIE DE UN PLAN DE LECTIE LA ISTORIE PT LICEU

Mesajde emil » 05 Mai 2005, 17:32

onu scrie:DACA MA POATE AJUTA CINEVA II VOI FII RECUNOSCATOR. CAUT UN PLAN DE LECTIE CU TOT CE INSEAMNA EL ( TOATE ETAPELE). AM CAUTAT IN SITE DAR NU AM GASIT CEVA MULTUMITOR. NU CONTEAZA PENTRU CE CLASA NUMAI PENTRU LICEU SA FIE :roll:
NU STIU DACA AM POSTAT BINE MESAJUL ASTA. DACA NU ROG MODERATORUL SA-L MUTE UNDE CREDE CA E MAI BINE :wink:
TRIMITE-TI PLANUL PE ionutmoga_2003@yahoo.com
MULTUMESC ANTICIPAT! :D :lol: :D

Cautati pe didactic.ro oricare alt plan de lectie, luati-l pe cel care vi se pare bun si adaptati-l la disciplina dumneavoastra.
Va rog, nu mai scrieti cu litere mari!
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani

Mesajde onu » 05 Mai 2005, 22:30

scuzati literele mari. problema e ca nu caut pentru mine planul ci pentru cineva din provincie. i-au legatura greu cu persoana respectiva si eu incerc sa gasesc ceva daca se poate. oricum multumesc! :(
onu
 
Mesaje: 2
Membru din: 05 Mai 2005, 11:58

Mesajde emil » 05 Mai 2005, 22:56

onu scrie:scuzati literele mari. problema e ca nu caut pentru mine planul ci pentru cineva din provincie. i-au legatura greu cu persoana respectiva si eu incerc sa gasesc ceva daca se poate. oricum multumesc! :(

Nu pea inteleg motivatia si nici greseala (i-au). Daca vreti sa ajutati o persoana cu care nu puteti lua decat greu legatura, atunci faceti serviciul pana la capat si oferiti-i un model de programa bun, de la o disciplina oarecare si persoana respectiva il va adapta disciplinei istorie.
Eu cred ca veti gasi pe didactic.ro modele foarte bune!
Va doresc succes!

[/b]
Emil Onea
Avatar utilizator
emil
Site Admin
 
Mesaje: 2737
Membru din: 22 Oct 2003, 23:10
Localitate: Focsani


Înapoi la Istorie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori