Activitatea 2 concurs " Parfum de primavara" - fara taxa

Sectiune dedicata evenimentelor scolare, stiri de interes pentru educatori

Re: Activitatea 2 concurs " Parfum de primavara" - fara taxa

Mesajde mirelaghide » 30 Mai 2011, 22:44

arad1978 scrie:Am participat la sectiunea a II a a concursului si la sectiunea de colaj-pictura pentru clasa I'' Crisan Ligia de la Grupul Scolar Gheorghe Lazar Pecica - Arad a primit mentiune . Nu am primit nici acum diploma. Multumesc pentru intelegere. Astept diploma pe adresa ; ancasilaghi1978@gmail.com

Buna seara!
Diplomele v-au fost expediate inca din data de 13.04.2011, pe adresa ancasilaghi@yahoo.com, adresa pe care dumneavoastra ati mentionat-o in fisa de inscriere. Nu stiu ce probleme ati avut cu respectiva adresa, dar noi ne-am facut datoria. Mai mult, chiar, v-am retransmis acum mesajul pe noua adresa de mail pe care ne-ati furnizat-o prin intermediul forumului. Va doresc numai bine!
mirelaghide
 
Mesaje: 70
Membru din: 18 Dec 2009, 20:32
Localitate: Constanţa

Re: Activitatea 2 concurs " Parfum de primavara" - fara taxa

Mesajde arad1978 » 13 Iun 2011, 15:12

Buna ziua! Fara a deveni insistenta doresc daca se poate sa imi trimiteti diploma pana la vacanta. Nu am primit nimic pe mail.
Multumesc pentru intelegere si va doresc vacanta placuta.
arad1978
 
Mesaje: 2
Membru din: 24 Mai 2010, 17:30

Re: Activitatea 2 concurs " Parfum de primavara" - fara taxa

Mesajde mirelaghide » 14 Iun 2011, 00:10

arad1978 scrie:Buna ziua! Fara a deveni insistenta doresc daca se poate sa imi trimiteti diploma pana la vacanta. Nu am primit nimic pe mail.
Multumesc pentru intelegere si va doresc vacanta placuta.

V-am expediat diplomele, va rog insistent sa verificati, poate sunt in spam. Chiar nu inteleg de ce nu le primiti, noua ne arat ca au fost expediate. Eventual dati-ne o alta adresa de mail, poate a dumneavoastra este restrictionata. Numai bine.
mirelaghide
 
Mesaje: 70
Membru din: 18 Dec 2009, 20:32
Localitate: Constanţa

Re: Activitatea 2 concurs " Parfum de primavara" - fara taxa

Mesajde carmencreanga » 16 Iun 2011, 16:02

Buna ziua!
Deranjez cu o intrebare: pentru participarea la aceasta activitate fiecare copil primeste o diploma? (Raspunsul nu ii vizeaza pe castigatori)
Mulumesc anticipat!
"Un om adevarat face binele fara a se gandi la urmari." (G. Calinescu)
Avatar utilizator
carmencreanga
 
Mesaje: 8598
Membru din: 01 Apr 2009, 17:05

Re: Activitatea 2 concurs " Parfum de primavara" - fara taxa

Mesajde Iulia_Patrascu » 17 Iun 2011, 17:58

Eu am primit diplomele de la activitatile 2 şi 3, dar nu pe cele de la prima - Miracolul Craciunului. Îmi cer scuze pentru atatea mesaje (v-am scris si pe mail), dar nu am primit nimic.
Iulia_Patrascu
 
Mesaje: 1
Membru din: 22 Feb 2011, 15:44

Re: Activitatea 2 concurs " Parfum de primavara" - fara taxa

Mesajde mirelaghide » 20 Iun 2011, 19:12

carmencreanga scrie:Buna ziua!
Deranjez cu o intrebare: pentru participarea la aceasta activitate fiecare copil primeste o diploma? (Raspunsul nu ii vizeaza pe castigatori)
Mulumesc anticipat!

Buna ziua!
Pentru participarea la activitate fiecare copil , care nu a luat premiu, primeste diploma de participare. Nu ati primit diploma de participare impreuna cu cele de premiu ?
mirelaghide
 
Mesaje: 70
Membru din: 18 Dec 2009, 20:32
Localitate: Constanţa

Re: Activitatea 2 concurs " Parfum de primavara" - fara taxa

Mesajde mirelaghide » 20 Iun 2011, 19:14

Iulia_Patrascu scrie:Eu am primit diplomele de la activitatile 2 şi 3, dar nu pe cele de la prima - Miracolul Craciunului. Îmi cer scuze pentru atatea mesaje (v-am scris si pe mail), dar nu am primit nimic.

Nu e nevoie sa va cereti scuze. Vom verifica sa vedem din ce cauza nu au ajuns in posesia dumneavoastra diplomele de la prima activitate. Vom remedia situatia. Vacanta placuta!
mirelaghide
 
Mesaje: 70
Membru din: 18 Dec 2009, 20:32
Localitate: Constanţa

Re: Activitatea 2 concurs " Parfum de primavara" - fara taxa

Mesajde carmencreanga » 21 Iun 2011, 10:33

mirelaghide scrie:Buna ziua!
Pentru participarea la activitate fiecare copil , care nu a luat premiu, primeste diploma de participare. Nu ati primit diploma de participare impreuna cu cele de premiu ?



La aceasta activitate, nu am avut lucrari premiate, de aceea v am contactat sa va rog sa mi trimiteti diploma de participare daca se acorda.
Multumesc frumos pentru raspuns!
"Un om adevarat face binele fara a se gandi la urmari." (G. Calinescu)
Avatar utilizator
carmencreanga
 
Mesaje: 8598
Membru din: 01 Apr 2009, 17:05

Anterior

Înapoi la Stiri si evenimente

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori